• Mutans Zombi
    #822
    Háát... mivel a gépem alulról sem karcolja a minimumot és olyan túl nagy infóáradat sem volt a játékról, így bátorkodtam megnézni a virágbolti kivitelt. Szinte meglepett, hogy elindult.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De eddig nem győzött meg

    A térképnézetben a túl közeli kamera engem rohadtul zavar. Rá szeretnék látni a világra, erre itt is olyan közel van, hogy max a fák tetejét láthatom. A kamera forgatása nem 360°-ban történik, hanem összesen 90°-ban 45° jobbra és 45° balra, de csak a nyílt terepen és a harcmezőn. Ha katakombákban sétáltam, akkor ott semennyire nem engedte, pont ott, ahol értelme lenne.
    Nem tudom miért jó ez a s..gbe bujtatott kamera.

    A harcmezőn szintén gond, hogy nem az egész harcmezőre látok rá, hanem az aktív karakter fölé viszi a kamerát.
    És nem látom, hogy ez bárhol állítható lenne, hogy fixen, az egész csatamezőt mutassa, ne arra mozogjon, aki jön.

    A kezelőfelület is érdekes, hogy pl. 'M'-mel behívom a Map-t, de abból már csak 'Esc'-pel vagy a kis 'x'-re kattintással lehet kilépni.

    'New game'-nél csak Campaign van.



    Persze lehet, hogy a virágbolti egy pre-alfa kivitel, ami valójában nagyon jó játék, és nincsenek benne ezek az általam kifogásolt elemek.

    Még nem kapott el az a "Ezt még legyőzöm, aztán már tényleg kilépek érzés".

    Stb.