• JackSparrow88
    #779
    Na azt hittem a bugok végre megszűntek mivel tovább jutottam azon a pályán de sajnos nagyon úgy néz ki hogy ismét belefutottam egy csúnya "bogár"-ba: A 6-os pályán vagyok amikor ugye két hőssel kell a két "szigeten" mászkálni. A feladat az lenne hogy a két hőssel kellene odamenni egy fentebbre lévő kúthoz. De ha Salaar-ral mek csak oda akkor azt írja ki hogy Amina-nak is itt kellene lennie. Aztán persze jön egy nagyon csúnya bug és onnastól defeat-tel vége a játéknak. Persze a csajjal meg egyszerűen nemtok odamenni mivel egy nagy kő elzárja az utat. (annak valahogy el kellett már volna tűnnie de sajnos nekem még mindig ott van) Nos talán meg is oldható lenne mivel van vmi nekromantás küldi még de mily meglepő az is bugos. Mert odamek a küldihez jön egy dialógus majd egy harc utána ugyanaz van mint lentebb írtam a pókosnál - áll a kép, de persze zene meg mozgás van, csak semmi sem történik, nem reagál semmire, bármit nyomok. A területet teljesen felfedeztem, ahova el tudtam menni, ellenség sem hiszem h maradt de mégsem tudok továbbjutni, mert bugos. Valami ötleted van esetleg erre? Köszi és sorry a regélésért xD