Mi volt a leg durvább dolog amit valaha tettél ? :D
  • pelleri
    #127
    Barátommal Zsoltival összejöttünk két csajjal,akik mellesleg barátnők voltak.Jól néztek ki,csak mindkettő olyan fura volt,néha zavarbaejtöen viselkedtek.Úgy 1 hete tartott a románc,mikor a Zsolti csaja felhívott,hogy pont erre kocsikázik (ahol lakom),beugrana.Büzlött a dolog,de gyere csak.Feljött,beszélt erről-arról,aztán egyszercsak kibökte,hogy ezalatt az 1(!) hét alatt belémszeretett.Néztem nagyot (ugye azért az emberrel nem túl gyakran történik hogy egy nagyon szép lány szerelmet vall neki;najó velem még soha),de mivel még egy szemernyi tisztesség volt bennem (honnan azt én se tudom) elkezdtem habogni hogy:De hát te a Zsoltival...én meg a barátnőddel,a Liviával...erre meg elmondta, hogy a barátnője teljesen leszbikus,ő csak lánnyal,fiuval még sose és nem is tervezi,azért is olyan fura néha,biztos észrevettem már stb stb.Ezt tovább nem részletezem,aki erre nem adja be a derekát sztem verést érdemel,persze ehhez hozzátartozik hogy Zsoltival óvodáskori barátság fűz össze,tudtam hogy ha elmesélem neki másnap,nem lesz semmi csak nevet az egészen.Viszont rákövetkező nap végig azon járt az eszem,ez így nem jó,nekem tetszik Livia nagyon,vmit ki kéne találjak délutánig,akkorra beszéltünk meg találkát.Naná hogy semmit se találtam ki,így arra jutottam hogy megmondom neki Andit,mármint azt a részét hogy elmondta nekem hogy ő (Livia) meleg,és ezért inkább ne raboljuk egymás idejét tovább.Viszont a kocsiban,míg hozzá tartottam,beugrott vmi,amit megpróbálhatnék,amolyan "mit veszíthetek? hát semmit" alapon.Ezért mikor beült a kocsiba,szépen azt mondtam neki,hogy nézd,vmit tudnod kell,asszem ÉN (!) meleg vagyok (azóta is fáj,ha rágondolok,hogy elsöre simán bevette;na mindegy,ilyen fejem van).És bejött a számításom,elmondta hogy képzeljem,ö meg leszbiek,és tök lelkiismeret furdalása is van mióta megismert ezért,bla,bla.A lényeg:miután "kiöntötte" (persze közben elmentünk egy bárba,ittunk,dumcsiztunk,csak most tényleg nagyon zanzásitva mesélem)a szívét,rátértem hogy:Hát...neked sincs senkid,nekem sincs,mi lenne ha csak úgy...úgy kiváncsiságból...hazamennénk hozzám és ott "aludna"?Nem húzom tovább a sztorit,félórát agyalt rajta,és belement,megtörtént.Másnap elmondta Andinak,ö meg elmondta neki,hogy én vele "is".És ez a sztori vége,mindkettő természetesen azóta is gyülöl,jogosan mert a sok szemétségem közül amit már nőkért elkövettem (merhogy amugy rendes gyerek vok,csakhát a lányok...hát,szóval a gyengéim)ez a legdurvább.Tudom hogy nagy tahó voltam,de Andinak a személyisége nem jött be,Livia meg leszbiek,ezért csak rövidtávra tervezhettem (hogy kihagyom a lehetöséget az meg fel se merült:),és végül be is jött,szóval valsze újra elkövetném.Hát asszem ez a legdurvább amit eddig csináltam [merhogy amugy rendes],bár még olyan öreg nem vok,szal lehet hogy még írok én ide :)