200
Mi volt a leg durvább dolog amit valaha tettél ? :D
  • whiskeyman
    #160
    4 éve vízi túrán a Dráván. Az egyik legjobb cimbimmel elmentünk szarni, pottyantós rötyibe.Teljesen új volt sztem nem sokan használták előttünk, egymás mellett volt a 2 budi.Gittelés közben vettem észre hogy egy tartálya van mind a 2 budinak. Jött is az ötlet az "szomszédból", hogy fogjunk kezet, úgy, hogy benyúlunk és a tartályban kezet fogunk. Mondta, miért is ne? (de nem gondoltam komolyan) Közben sunyiban kimentem és benéztem a cimborához, aki kiabált, hogy hol van már a kezem és derékig benne volt a klozetban... Hát 10 percig a földön fekve, könnyezve röhögtem rajta.
  • Mike 007
    #159
    én 5. vok
    már többször is vótunk kirándulni
    de most, az egyik csaj meztelenül kirohant, mert elvettük a pizsijét
    meg egyszer elmentünk tarjánnál a "tiltott területre" aztán azt mondták hogy egy hapek pisztollyal jött és télleg pisztollyal jött. én meg egy haverommal elbújtunk mert azt is mondták hogy egy katonai bázis van ott.és a legszarabb helyet fogtuk ki
    össze-vissza csipkedtük magunkat mert csalános részre bújtunk
    olyan pöttyösök voltunk hogy még mozogni se tudtunk
  • pirosBoci
    #158
    ilyen osztály kirándulós történet nekem is volt Szajolban szolnok mellet körbe zárt területen bátorság proba volt 4 csoportokban kellet menni nehogy eltévedjünk. mi eltévedtünk 6 an 4fiu 2lány körbe jártuk az egész területet és 1km arréb jukadtuk a kerítésnél(szívás: volt kettö darab olyan kutya aki még a gazdáját is meg támadta(ő mutatta a sebeket)) és 1/2 óra volt még vissza értünk a helyünkre csak egy picit féltünk 5 percenként álltunk meg pisálni.na jo most ennyi holnap folytatjuk sziasztok.
  • Ben C
    #157
    gimi elsős osztálykirándulás, egy kis Tisza melletti kempingben táboroztunk le. Éjjeli egy körül hajtott minket a kiváncsiság felfedezni a falucska szépségeit, 6an ki is osontunk a kempingből. (Tudni kell, hogy nagyon egy tré hely volt, de volt egy szép kis kültéri uszomdence..) Nos, kint talaltuk is egy kis kocsmát, ahol kicsit elviselhetőbbé tettük a hideget...:) Megyünk vissza a kempingbe, ugy kellett hogy a kapu le volt láncolva, elsőnek nem ottmentünk hanem a mellette lévő bokron keresztül. másodjára nemvolt kedvünk szétmaratni magunkat az ágas-bogas növényzettel, ugyhogy a kapu kis résén amennyire szétlehet huzni a kettőt egymástól a lánc miatt akartunk átmászni. hamar rájöttünk h a lánc csak látszat miatt volt, és szép nagy csörömpöléssel leesett az egész, erre még az osztálytársam ilyedt "akurvaéletbasszameg" roditása rátett egy lapáttal... Elkezdünk spurizni vissza, féluton annyit látunk hogy tanáriba lekapcsol a lámpa, és hallom h mögöttem valaki elesik.. nincs idő hátranézni, nincs idő megállni, mndenki be a szobájába..
    4 ágyas szobák, mi mind a 4en elmentünk, 3man vagyunk.. süni hianyzik...várunk... kint túl nagy a csend.. 5 perc, 10 perc.. kopogás az ajtón.. kinyitjuk, csurom vizesen ottáll süni, vacogva, teljesen libabőrösen. :D
    Az történt hogy szépen elesett, meghuzodott a lába, és mivel nemtudott volna elfutni a szobánkig, szépen belemászott a medencébe amig nem mennek el a tanárok, csak a tanárok kcist sokáig keresték kinnt a zaj forrását, őmeg addig majdnem halálra afgyta magát a medencében :D
  • pirosBoci
    #156
    -citromos Bolero(ital por) felszívtuk
    -bezártuk angol tanárt wc be
    -sasadi úton(BP) gördeszkán 2 (1.ül a másik áll) lejöttünk egy darabig
    -elektromos toll ki bírjatovább fogni
    -ki bír több havat enni
    -mennyire tudjuk szét szedni a vonatot
    -ki tud több chilli szószt enni

  • Palinko
    #155
    kihalt a tápik :((((( sz.tem át kellene rakni az általánosba.. talán több ökörség jutna eszébe a sg-seknek :D
  • Ted Beneky
    #154
    Szóval mi úgy gondoltuk, ha nem is lehetünk ott a bulin, azért még lehetünk pártoló tagok - vagyis lessük meg a dolgot a ház mögötti fáról. Elhatározásunkat tett követte, felmásztunk a fára és elhelyezkedtünk a megfelelő pozícióba. Ezután a hangulat lassan a tetőfokára hágott : a kártyásoknál jól fogyott a pia, mi új oldalukról ismertük meg osztálytársainkat, a meccs pedig egyre jobb lett, a góloknál pedig jött üdvrivalgás. Nagy volt a ricsaj. Azután eljött a pillanat amikor az alkoholisták úgy döntöttek, hogy távpisilő versenyt rendeznek az ablakukból. Nálunk a különdíjat Laca vitte el, aki MÁR megkezdte gyakorlatát, de az alsónadrágját MÉG nem húzta le .
    A győztes tiszteletére pedig fellőtték a tűzijátékot ! Talán ezt nem kellett volna, mert alattunk a sötétben egyszer csak megjelent a gondnok és elkezdett ordítani mint a fába szorult féreg, hogy mit képzel ez a csűrhe, ez egy nemzetközi kemping, nem tudnak tőlünk aludni, stb-stb, megy szól az Oszifőnek, lessz nemulass ! Mi eközben lassan átmásztunk a fa túloldalára, hogy meg ne lásson minket a fazon. Mikor eltünt lemásztunk, riasztottuk a népet és a szobánkban gyorsan megágyaztunk-levetkőztünk. A fülünkbe látványos füldugót készítettünk papírzsebkendőből a tervünk részeként. Mikor a mi ajtónkon dörömbölt a végrehajtó bizottság, akkor nagy álmosan kinyitottuk az ajtót, hogy mi van már megint, nem tudunk aludni az állandó zajtól, mikor hagyják már abba, növésben lévő szervezetek vagyunk, kell a pihenés.
    Másnap a renitenseknek nagytakarítást rendeztek a kempingben ami egy nagyon élvezetes dolog, bár mi hárman sajnos nem próbálhattuk ki, mert jól viselkedtünk !
  • Ted Beneky
    #153
    Bocs, mindjárt folytatom, csak dolgozok egy kicsit !
  • Ted Beneky
    #152
    Üdv ! Még mindig a szentendrei kiránduláson történt, hogy az egyik délután hazaértünk a kempingbe és ott az Oszifő közölte, hogy foglaljuk el magunkat és kultúráltan szórakozzunk.Adott egy rádiót, hogy azt hallgassák a fiúk, mert aznap este volt valami fontos foci vb meccs. Persze nekünk azért támadt 1-2 alternatív szabadidős ötletünk . Még a délután folyamán két barátommal segítettünk egy német családnak felállítani a nagy sátrukat és jutalmul kunyeráltunk tőlük egy tüzijáték-röppentyűt, gondoltuk majd csak jó lesz valamire.
    Estefelé a helyzet fokozódott. A faházban a következő képpen laktunk a szobákban : 4 srác ( alkohol skill 100 ), 3 srác (ezek voltunk mi hárman), a feljáró lépcső középen, mert lábakon állt a faház, 4 srác ( ezek voltak a focisok a rádióval), 4 csaj ( viszonlag jó bőrök). A többiek más házakban voltak.
    Az alkoholisták beszereztek egy csomó piát és leültek kártyázni meg inni. Mi elcseréltük velük a tüzijátékot egy kis folyékony kenyérért és "ettünk" . A focisoknák elkezdődött a meccs. Ha volt valami fontos, akkor átkiabálták nekünk, mi meg tovább. A csajokhoz meg jött pár menőcsávó és megindult a fűzge egy kis "bióföldrajzra". Nemsokára az Oszifő elindult egy kis esti ellenőrzésre. Persze rögtön jött a drót és ideiglenesen eltünt a pia, a kártya, a fiúvendég és lehalkult a rádió. Mi betegnek tetettük megunkat és a korai fekvési szándékunkat propagáltuk neki. Amikor elment,kimentünk egy kicsit körülnézni. Útközben tudtuk meg az egyik menőcsávótól, hogy a csajokkal ők egy "üvegpörgetős" nevű népi játékba kezdenek hamarosan, de mi nem mehetünk, mert még csak a "Fürge Újjak Klubjának " a tagjai vagyunk, ha értitek mire gondolok
  • Palinko
    #151
    ja ami a Magyarok és a Káromkodás topicba illik? :D
  • Vlala #150
    Ha már osztkirándulás, általánosban egyszer defektet kapott a buszunk. A sofőr és az oszfő ott helyben elkezdték kicserélni (addig nem tudtam, hogy buszon is van pótkerék, akkora melákot csak nem cipelnek magukkal). Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy egyik oszttársunkat elkísérte az anyukája a húgával. A négyéves kisgyermek pedig szó szerint elismételte azt, amit a sofőrtől hallott...
  • Palinko
    #149
    szeretik az ilyesmit túlozni
  • Buci
    #148
    najó, írok még párr szösszenetet, csakhogy ki ne haljon má a topik :)

    8.-ban az utsó tanítási napon az utolsó előtti óra matek volt az ofővel. Ugy gondolta elmegyünk a városba fagyizni. Na igen csak aztán még vissza kellett volna menni utána magyarra... Szal fogtuk magunkat és a fagyizásnál leléptünk csocsózni :D Aztán gáz volt mert amikor már nagyban biliárdoztunk(csocsót meguntuk :), akkor csörgött haver telója. Anyja volt, h húzzunk visza nagyon gyorsan a suliba. Mert h már faterját is felhívták aki angliában van. Visszamentünk és tuttuk előre h nem lesz benne köszönet. Most azt lehetne hinni h egykis ejnyebejnyével, legfeljebb 1 szaktanárival megusztuk... A faszt :D szépen mind a 4en kaptunk 1-1 igazgatóit, azért mert ellógtunk 1 fagyizásról....
    az igazgató pattogot mint a g*ciek... fröcsögött a nyála, ordítozott, ofő is... jujj h mit kaptam itthon... azis megér 1 misét, de az már sztem nem ide tartozik :) szal jól indítottuk a szünetet...
  • Palinko
    #147
    el fér itt is,lol a kép :D
  • pelleri
    #146
    sry mindenkitől,#143-at nem ide akartam,csak váltogattam az ablakokat és ide sikerült.Írtam a modok figyelmébe topicba hogy szedjék ki,elöbb utobb vki csak elolvassa
  • Palinko
    #145
    LoL,ez nagyon ql
  • JGTC
    #144
    lol :)
    ISTEN EZ A DUCATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pelleri
    #143
    ...mikor azután,hogy Keanu Reeves elutasitotta a Mátrix újabb folytatásának föszerepét,Szamár is rá egy hétre megdöglött,a Miramax vezetöi összeültek tanácskozni,és végül arra jutottak,hogy...miért is ne?
  • JGTC
    #142
    :D
  • desigo
    #141
    jáááááááj
    ez komoly
  • Ted Beneky
    #140
    Osztálykiránduláson voltunk Szentendrén és a papszigeti kempingben laktunk olyan lábakon álló faházakban. Már a délelőtt elkezdődtek a dolgok, mert felfedeztük, hogy a férfi és női Wc egymásnak háttal épült és ha a te oldaladon felálltál a kagylóra, akkor tanúja lehettél pár érdekes dolognak a túloldalon. Ezzel el is voltunk egy darabig, mignem rábukkantunk egy több mázsás cseh nőre, aki éppen nagy "munkában" volt. Ezután mindenkit azzal szív@ttunk, hogy találtunk egy bomba nőt, nézze meg. Guszti osztálytársunk ( kb. 99 kg ) is megnézte, a nő meg pont akkor f.ngott egy csavarosat.Erre Guszti felröhögött, a nő felnézett, elkezdett kiabálni, Guszti beleugrott a kagylóba, az kiszakadt a falból és spriccelt a víz, Guszti ki az ajtón ,de rossz felé futott és szembetalálkozott a kiabáló és közben öltözködő cseh megaamazonnnal aki elkezdte csapkodni meg kergetni a sátrak között. Mi persze dőltünk a nevetéstől ! Tiszta burleszk volt . Folyt. köv. - igény szerint
  • Buci
    #139
    ehh :D
    más is mondta már akönyvet, lehet h megfontolom :D
    amugy van még sok kis poén, csak nem jön mindig magától, erőltetni meg nemtom, biztos az öregedés jele, h ilyen szar a memóriám :D (kéne bele venni még ugy 1 gigát :D)
  • Palinko
    #138
    LoL
  • pelleri
    #137
    annyit hogy "bazdmeg" ,és közbe röhögött.nem szoktunk csajokon veszekedni
  • Gabesz amd64
    #136
    véletlenül(mondom véletlenül) begyulasztottam a szomszéd pottyantosbudiját.
    de nem égett le teljesen.
  • Palinko
    #135
    tuti őrült...

    Buci: Menny el mnég 1x Ausztriába,vagy v.hova és éltesd a topicot... vagy meg is gazdagodhatsz. írj könyvet? :D 1. rész Buci a rengetegben 2. Buci Himaláján
  • desigo
    #134
    és mit szólt a Zsolti az egészhez?
  • Buci
    #133
    ÁÁÁÁ :DDDDD naon LáL, már kezdtem azt hinni h meghal a topik :(
    kéne reklámozni, vagy nemtom :)
  • bld
    #132
    ez nagy resp.
  • Palinko
    #131
    wháááááááá elmehetsz forgatónak, yot röhögtem,tudsz még ilyen hülyeségeket írni?
  • pelleri
    #130
    nemis,talán úgy lenne brazilos,ha kiderül hogy a leszbiek terhes az apámtól vagy tölem,az Andi AIDS-es + ő a sose látott féltestvérem,és az egész sztori szálait a Zsolti mozgatta a háttérből,hogy kiforgasson a vagyonomból (ami amugy nincs) és leléphessen az anyámmal Bora Bora-rára :)
  • pelleri
    #129
    Jaja,egyszerre életem szégyene és büszkesége,merhogy azért dióhéjban összefoglalva,mégiscsak 24 órán belül együtt voltam két tökszép lánnyal,amire ugye nem sok példa van az ember életében,+ az egyiket a "zseniális" fondorlatomnak köszönhetem (najó,arról nem szivesen beszélnék,hogy viszont hány ilyen (na nem buziekes!) fondorlattal égtem már be:)
  • Palinko
    #128
    vazzz brazil szappany Opera :D
  • pelleri
    #127
    Barátommal Zsoltival összejöttünk két csajjal,akik mellesleg barátnők voltak.Jól néztek ki,csak mindkettő olyan fura volt,néha zavarbaejtöen viselkedtek.Úgy 1 hete tartott a románc,mikor a Zsolti csaja felhívott,hogy pont erre kocsikázik (ahol lakom),beugrana.Büzlött a dolog,de gyere csak.Feljött,beszélt erről-arról,aztán egyszercsak kibökte,hogy ezalatt az 1(!) hét alatt belémszeretett.Néztem nagyot (ugye azért az emberrel nem túl gyakran történik hogy egy nagyon szép lány szerelmet vall neki;najó velem még soha),de mivel még egy szemernyi tisztesség volt bennem (honnan azt én se tudom) elkezdtem habogni hogy:De hát te a Zsoltival...én meg a barátnőddel,a Liviával...erre meg elmondta, hogy a barátnője teljesen leszbikus,ő csak lánnyal,fiuval még sose és nem is tervezi,azért is olyan fura néha,biztos észrevettem már stb stb.Ezt tovább nem részletezem,aki erre nem adja be a derekát sztem verést érdemel,persze ehhez hozzátartozik hogy Zsoltival óvodáskori barátság fűz össze,tudtam hogy ha elmesélem neki másnap,nem lesz semmi csak nevet az egészen.Viszont rákövetkező nap végig azon járt az eszem,ez így nem jó,nekem tetszik Livia nagyon,vmit ki kéne találjak délutánig,akkorra beszéltünk meg találkát.Naná hogy semmit se találtam ki,így arra jutottam hogy megmondom neki Andit,mármint azt a részét hogy elmondta nekem hogy ő (Livia) meleg,és ezért inkább ne raboljuk egymás idejét tovább.Viszont a kocsiban,míg hozzá tartottam,beugrott vmi,amit megpróbálhatnék,amolyan "mit veszíthetek? hát semmit" alapon.Ezért mikor beült a kocsiba,szépen azt mondtam neki,hogy nézd,vmit tudnod kell,asszem ÉN (!) meleg vagyok (azóta is fáj,ha rágondolok,hogy elsöre simán bevette;na mindegy,ilyen fejem van).És bejött a számításom,elmondta hogy képzeljem,ö meg leszbiek,és tök lelkiismeret furdalása is van mióta megismert ezért,bla,bla.A lényeg:miután "kiöntötte" (persze közben elmentünk egy bárba,ittunk,dumcsiztunk,csak most tényleg nagyon zanzásitva mesélem)a szívét,rátértem hogy:Hát...neked sincs senkid,nekem sincs,mi lenne ha csak úgy...úgy kiváncsiságból...hazamennénk hozzám és ott "aludna"?Nem húzom tovább a sztorit,félórát agyalt rajta,és belement,megtörtént.Másnap elmondta Andinak,ö meg elmondta neki,hogy én vele "is".És ez a sztori vége,mindkettő természetesen azóta is gyülöl,jogosan mert a sok szemétségem közül amit már nőkért elkövettem (merhogy amugy rendes gyerek vok,csakhát a lányok...hát,szóval a gyengéim)ez a legdurvább.Tudom hogy nagy tahó voltam,de Andinak a személyisége nem jött be,Livia meg leszbiek,ezért csak rövidtávra tervezhettem (hogy kihagyom a lehetöséget az meg fel se merült:),és végül be is jött,szóval valsze újra elkövetném.Hát asszem ez a legdurvább amit eddig csináltam [merhogy amugy rendes],bár még olyan öreg nem vok,szal lehet hogy még írok én ide :)
  • Palinko
    #126
    hát hálistennek,mikor elküldtük,akkor át is ment abba a másik szobába,ahol természetesen nem mi voltunk,nem tom mit kaptak a haverok,de utánna folytattuk :D nekünk a takarítónő nagyon király volt,mindég odaadta a kulcsokat,mikor nem szabadott bemenni a hotleba,mert a hélye tanárnők aszonták,hogy mennyünk le napozni :D
  • sugarbabe
    #125
    szivi annyira jól tudod előadni a dolgokat... az ember kifekszik tőle. ha nem elsőre, de előbb-utóbb végképp!
  • sugarbabe
    #124
    és éljenek a halál laza, cool csávók...no meg az érzékletes előadásmód.
    én a pakolós történetnél behaltam. tényleg! most már egy másik dimenzióból szólok hozzátok...
  • Buci
    #123
    köszi
  • sugarbabe
    #122
    Éljenek az osztálykirándulások, meg a nyelvórák! :) Bocs a kései kapcsolásért...
  • Buci
    #121
    uu de kiábrándítottál :D
    amugy mint azt a többi élményemből is láthatod nem vok 1 nagy németes :D
    szal a legtöbb szót félreértem, de kimondva tök mind1, nem? :))