Mi volt a leg durvább dolog amit valaha tettél ? :D
  • Buci
    #110
    okés :)

    Szintén Ausztriában történt:
    Mivel mi marhára szarok voltunk németből, vki németül szólt hozzánk 1ből mondtuk rá az örökérvényű választ: "Jaa, jaa. OKÉÉÉÉ" =) Szal volt 1 szabad du.-unk Salzburgban, szal haverokkal elmentünk fagyizni. Oké láttunk 1 utcai árust odamegyünk elővesszük minden német tudásunk. "Guten Tag!" és 1ik haver elkezdte mondani, "Ich (magára mutat hevesen) pisztácijje! (mutat a pisztáciára)" :D Csaj belekanalaz a pisztáciába, aztán beletossza egy tölcsérba. Csak ugy mondom, h ott 1 gombóc kb 2 itthoninak felel meg =)) Aztán kérdezett vmit a csaj, amit qrvára nem fogtunk fel, tehát jön a B terv: "Jaaa, jaaa OKKÉÉÉÉ" :D Erre a csaj elkezdett kipakolni 4 másik tölcsérbe pisztáciát. Mi nem fotuk fel mivan. Aztán amikor már kirakta az összeset akkor kaptunk észbe: "NEEEEEIIIIN! NEEEINN!!! NOOOO!! I AM NOT! SCHEISSE!!! ICCCh DINNYEEE!!!! SIEEE (női ő, olyan mint a she, amugy csak srácok voltunk ott :D) SOKOLÁDEEEEEE! ERRR VANILLIJEEE!!!" csaj nagyon csúnyán nézett, megfogta az összes fagyit azt kibaszta a kukába, de ugy h 2 mellé repült, és 1 kicsi magára is jutott :D Aztán gyorsan elhúztunk onnan, mert eléggé méregetett minket a mellette álló bazinagy darab bajszos faszi =)

    Szal megyünk tovább fagyizva, átmennénk 1 kibaszott forgalmos úton. 1szer csak megáll mindenki és mutatja h mennyünk. Há mondom ez igen! El is indulunk, az út felénél járunk, amikor elkezd az összes sofőr dudálni mint állat. Vagy 4 kocsiból :D Néhányan ordítoztak h Scheisse, fucking Kinder vagy mittomén :D szal kicsit se idegbeteg emberek...

    Rájöttünk h az ottaNI emberek Guten Tag helyett csak simán Tag-ot mondanak, de néha már ugy, h az egy ááőőő... Szal fogtuk magunk, átvettük ezt a szokást :)) Ugyanaz a salzburgi nap. Elmentünk egy aranyos kis köynves boltba. Nézelődünk. Nem látunk sehol senkit. Láttam 1 lépcsőt, felmentünk. Fent is volt még része, de ugy nézett ki mint 1 régi bazinagy könyvtár. De itt se volt senki, de itt már legalább 1 pult volt. Gondoltam kipróbálom az új köszönést. Szal letettem a két kezemet a pultra, és elkezdtem ordítozva köszönni, mintha ült volna vki a székben. ÁÁÁÁÁÁŐŐŐÚÓÓÜÖÖÖÖÖÉÁÉLLÁÜÓÜÓÓÓÓÓÜÖÖÖÉÉÁÁÉÉÉéáé.... Haverok nagyon röhögtek, én meg büszkén megfordulok mer aszittem azon röhögnek. De közben előjött az előadócsaj, és teljesen ledöbbenve állt :DDDD Aztán vigyorgott 1et, azt "guten tag, kann ich ihr helfen?" vagy vmi aztánn, gyorsan Jaaa, jaa OKÉ, azt kihzutunk :DDD