Mi volt a leg durvább dolog amit valaha tettél ? :D
  • Buci
    #107
    juuuuj, ez rohatt jó tápik :D
    16 éves létemre egész sok baromságot véghez vittünk már haverokkal =), a legjobbak ausztriában születtek, tanulmányi út (nekem teccenek, akinek nem az ne fikázzon =)

    Német órán (Ausztria) ugye osztrák tanárok, osztrák diákok, nem ért senki magyarul. Ezt el is raktuk így a fejünkben :) Szal órán bejön 1szercsak a másik magyar csoportnak a tanára. Pár haverommal elkezdünk szexuális ajánlatokat üvöltözni a tanárnak :D (persze magyarul) aki elég csunyán nézett... Aztán később kiderült h ért magyarul.... jajj... :D de utólag jókat röhögtünk rajta :D

    A mi tanárunkat szép dolgokra tanítottuk. A bemutatkozásnál kezdve. Én mondom neki, h "Ich bin Buci". mire ő "Wie bitte? Punci??" Aztán haverok röhögtek és mondták neki, "Jaa, jaa Punci!" szal innen kezdve én voltam a Punci :D (volt 1 balázs, aztán tanár elkezdett röhögni, mert ugy értette h Kolás, mi marhára nem vágtuk ezen mi olyan nagy poén, de jóvan, (mondjuk a csaj vagy 5 nyelven beszélt, szal vmelyiken biztos vmi vicceset jelent:) aztán mi mondtuk neki, h az ő beceneve Strici köcsög, szal ő lett Strici Köcsög Kolás :D)
    Nyelvtörő tekintetében is szépen küldtük neki, óra előtt szépen felírtuk a táblára: "Hoki-broki brunya aszú-faszú pöcs" (asszem, hosszabb volt de már rég volt és nem emléxem =) azt ahogy elkezdte kibetűzni :DDDDD "hochi brochi, brúniá, aszúfá.. aszufáá... szú POCS..." végig rachcsolt :D

    aztán ilyen kis poénok voltak még vele, h vitt minket körbe a suliban, azt mutatja a fénymásolót: "Das ist das Kopieremaschiene" mire 1ik hülye haverom: "Ja, aber in Ungarn, das ist Lóóóóófasz!" azt ott próbálgatta kiejteni :D
    A legjobb az volt amikor a mi (magyar) tanáraink előtt elkedzdte felmondani az anyagot: Bitte Punci, Strici köcsög kolás! Ich habe in dem Lófasz kopiert." és felolvasta a nyelvtörőt :DDD a mi tanáraink szószerint ledermedtek, nyitott szájjal... hu ezé mit kaptunk :DD

    (van még jópár ilyen fasság, érdekel vkit?)