honved_banner_felso.png\"honved_banner_also.png\"
  • tomcat1
    #88
    Hofi Géza idejében gyakran folyt arról a vita, hogy foci legyen-e, és akkor van szurkolás, vagy a drukkerek segítsék a játékosokat abban, hogy minél jobban tudjanak futballozni. Aztán ahogy gyengült a focink, úgy erősödött a szurkolótáborok hangja, igaz, nem abba az irányba, ami csapatuk jobb játékát segítette volna.
    Nos, a kérdés tegnap este, a Magyar Kupa döntőjében eldőlt: ha van foci, van szurkolás...
    Példamutató viselkedéséért mindkét tábor dicséretet érdemel, egy pillanatra sem lankadtak a Loki és a Kispest szurkolói, és ami még fontosabb: nem egymás "anyázásával", hanem csapatuk buzdításával foglalkoztak. És persze mivel mindig van ok-okozati összefüggés, visszatértünk a kiindulási felvetéshez: volt szurkolás, volt foci.
    Az európai kupaporondon mindkét csapatnak nagy szüksége lehet az efféle buzdításra, kétség nem fér hozzá, hogy adott esetben ez a fajta szurkolás egy-egy plusz gólt is jelenthet kedvenceiknek.
    Hajrá Loki! Hajrá Kispest!