PSP vs NDS vs GBA SP
  • wolfpackmaster
    #189
    hát nemtom itt hány nintendo tulajdonos fogott psp-t a kezében =)
    kedvenc játékomat (burnout) nézzétek meg ds-en meg psp-n =D a psp-re sztem minőségi játékok jönnek ki jó grafikával és magas játékélménnyel míg ds-re lehet hogy jó játékélményű játékok jönnek ki (viszont ótvar grafikával =)) bár nem tudom hogy hogy lehet elszórakozni egy mario-val vagy egy ótvar burnouttal, de ez ízléskérdés. de sztem a játékélményhez hozzátartozik mind a grafika mind a fizika szóval senki ne írja azt vissza hogy a grafika nem számít.. a grafika igenis számít sokkal jobb a játékélmény ha az ellenfélnek egy kamionnal való találkozásnál leszakad a fél autója, vagy amikor egy gránáttól mögéd repül..

    a szöveg elég szerkesztetlen csak írtam ami jött elnézést kérek =D ha valakit megbántok vele nem kell anyázásokat visszaírni ez az én véleményem.. nem mondtam hogy jobb a psp, csak nekem jobban tetszik és próbálok átállítani mindenkit a sötét oldalra (khm nemúgy xD) bár ha úgy nézzük a ds-en télleg gondolkodtatóbb játékok vannak =D annyit kérek (még1x =P) hogy normális ellenérveket írjatok vissza ne anyázást, hadd tudjam meg hogy egy ds miért is jobb mint egy psp =D (persze ds tulaj szemszögéből =))