239
PSP vs NDS vs GBA SP
  • Errant
    #199
    PSP SLIM fekete eladó! 32 mb kártya, eredeti tok, karpánt, karcmentes. Két játékkal együtt(Burnout Legends, Tekken Dark Resurrection,) 40e Ft. E-mail cím: [email protected] Sürgős lenne!!!
  • PHM
    #198
    Itt nézelődj:
    gbatemp.net
  • S8DJ
    #197
    EZ-Flash
  • Szlazi
    #196
    Hogy tudok GBA-spre letöltött játékot rakni? thx
  • Nareda
    #195
    Hi all!
    Vki tudna segíteni szeretnék venni a GBA sp-mhez egy Flash karit.
    Tud vki ajánlani nekem egy helyet ahol lehet venni(legjobb volna ha magyar volna)...
  • PHM
    #194
    A Metroid Prime Pinnballt azért említettem, mert ez az a játék, ahol kifejezetten előnyös a DS dupla képernyője.
    A Golden Sun valóban szép GBA-s viszonylatban, csak az a bibi vele, hogy legalább közepes szintű angol tudás kell hozzá.
    Személyes kedvencem ebben a kategóriában a Breath of fire 2, máig nem untam meg. Pedig a grafikája felett már igencsak eljárt az idő...
    Szerintem az igazán jó játékok azok, amik hosszú időre lekötnek, és később is kedved lesz őket néha elővenni.
    Persze azt elismerem, hogy hulladék grafikával (is) tönkre lehet vágni a játékot.
  • wolfpackmaster
    #193
    néztem vidiket mind2 játékról hát a pinball játékok alapból nem jönnek le szóval arról nem is írok semmit
    a golden sun az teccik egy ilyen játéknál tényleg nem fontos a grafika ezzel el lehet szórakozni (főleg ha jó története van). a harc a gorky17-re hasonlít még régen nagyon sokat függtem azon a játékon

    mi ebből a tanluság nem minden játéknak kell max grafika, persze fps-ek és autószimulátorok (avagy arcade típusú) gamek esetén nagyot dob a játékon de ha pl a történet úgy magával ragad hogy nem figyelsz a játékra az már jó játék =) igazából ez a golden sun egy olyan játék mint a wow grafika terén.. nem egy next-gen grafika de úgy teljesen összhangban van az egész és szép naugye ebből arra lehet következtetni hogy a "szép" és a "jó" grafika teljesen eltérő fogalmak =D
  • Sheltem
    #192
    Kevés topicot bántam meg, hogy megnyitottam. Ez közéjük tartozik.
  • PHM
    #191
    Nézd meg a Metroid Prime pinballt DS-en!
    Vagy próbáld ki a Golden Sun valamelyik részét GBA-n.
    A jó (és tartós) játékélményhez nem feltétlen kell az aktuális csúcshardver. szerintem
    (Persze én is veszek majd PSP-t. Mihelyst lesz rá korrekt SNES emulátor...)
  • Csibe001
    #190
    Játékélmény, érintőképernyő.Nekem ez a kettő ami elengedhetetlen.De ha te valóban autós játékokat kedvelsz akkor tényleg jobb a psp neked. :)
  • wolfpackmaster
    #189
    hát nemtom itt hány nintendo tulajdonos fogott psp-t a kezében =)
    kedvenc játékomat (burnout) nézzétek meg ds-en meg psp-n =D a psp-re sztem minőségi játékok jönnek ki jó grafikával és magas játékélménnyel míg ds-re lehet hogy jó játékélményű játékok jönnek ki (viszont ótvar grafikával =)) bár nem tudom hogy hogy lehet elszórakozni egy mario-val vagy egy ótvar burnouttal, de ez ízléskérdés. de sztem a játékélményhez hozzátartozik mind a grafika mind a fizika szóval senki ne írja azt vissza hogy a grafika nem számít.. a grafika igenis számít sokkal jobb a játékélmény ha az ellenfélnek egy kamionnal való találkozásnál leszakad a fél autója, vagy amikor egy gránáttól mögéd repül..

    a szöveg elég szerkesztetlen csak írtam ami jött elnézést kérek =D ha valakit megbántok vele nem kell anyázásokat visszaírni ez az én véleményem.. nem mondtam hogy jobb a psp, csak nekem jobban tetszik és próbálok átállítani mindenkit a sötét oldalra (khm nemúgy xD) bár ha úgy nézzük a ds-en télleg gondolkodtatóbb játékok vannak =D annyit kérek (még1x =P) hogy normális ellenérveket írjatok vissza ne anyázást, hadd tudjam meg hogy egy ds miért is jobb mint egy psp =D (persze ds tulaj szemszögéből =))
  • Sheltem
    #188
    Vajon valóban 35-40 év közötti lennél ? Kötve hiszem...
  • Csibe001
    #187
    Hehe, mekkora igazság. :D:D
  • zola2000
    #186
    Ha a psp a király, akkor a DS AZ ISTEN!
  • Csibe001
    #185
    Gondolhatod...
  • Gomber
    #184
    !!!!!!!!!!!PSP A KIRÁLY!!!!!!!!!!!!
  • edios
    #183
    PS1 emuval max PS1et emulálod, psp emulátor nincs.
  • KOVU
    #182
    hi segitene valaki
    az lenne a kérdésem hogy ps 1 emulátorral elindul psp-s játék ha nem akkor hol találok müködő és könnyen kezelhetö psp emulátort?
    elöre is thx
  • geri04
    #181
    Egyébként nem érdekel,valakit,egy game boy,6 játékkal,bőrtokkal:12000FT-ért.
    Vagy egy game boy micro,1játékkal,egy év garanciával:23000FT-ért.
  • geri04
    #180
    OK:))))Nemrég rendeltem egy R4-es kártyát,1 GB kártyával,16000FT-ért külföldről!Úgy hogy megérte!
  • sztomy69
    #179
    te naon idióta, az r4 a m3 továbbfejlesztése, ugyanaz a cég csinálja....
  • zola2000
    #178
    Most már ugyanolyan jók az új supercardok, m3mak. Nem tudom mi az az r4, de biztos valami új, még nem kiforrott dolog, szerintem olyat ne vegyél.
  • geri04
    #177
    Hali!Szerintetek melyik jobb az M3-as,vagy az sc,vagy az R4-es????Üdv:Geri
  • wordsworth
    #176
    Naja de gondolom az unripped szal ^^ Amugy telleg jobb egy 2GBos kari. arra feltesz az ember CSO-ban vagy 10 elegge minosegi jatekot.
  • scorpeeon
    #175
    2GB rulez! :) Természetesen PSP :) Van olyan játék, ami 1,6 giga... (GTA: Vice City Stories pl.)
  • zola2000
    #174
    szerintem mindenki gondolja at mit akar csinalni a geppel, ahoz vegyen kartyat. 5-6 gba jatek fel ora zene + par retro (nes gb gbc) tesz ki kb 128 mb-t. Igaz a tobb sosem art, es mar eleg olcso egy 512 megas kari, esetleg ezert erdemes nagyot venni, arra meg filmet is lehet rakni.
  • zola2000
    #173
    Dehat azt mondtam. Gba gammakhoz nem kell sok, ha zenet, videot akar valaki, akkor kell7 tobb. Tehat csak gbahoz 128 mb,+zene: 256 mb, +filmek: akar 4Gb :), de van, aki ezt nem akarja gba-n.
  • Csibe001
    #172
    Igen, s szted azért kell flashkari, hogy legyen fent 2-3 játék?Na most ha régi cuccokat is felteszel + zene + video + gba játékok akkor igen csak minimális a méret amit írtál.Minimum 512 MByte kell, sztem.
  • zola2000
    #171
    gba-hoz??? Az atlagos jatekmeret 8-16mb mp3hoz videohoz kell tobb.
  • Csibe001
    #170
    Szerintem kevés lesz annyi ^^
  • zola2000
    #169
    ja de gba-hoz eleg 128(ha mp3- hallgatsz 256 mb lehet rarakni videokat is. Warezkarit meg nemetbol rendeltem www.sebson-media.de
  • Csibe001
    #168
    Itthon a konzol stúdiót ajánlom, én ott vettem 1 kivételével minden ilyesmi kártyámat.Huhh csak ajánlottam volna, gyorsan felmentem megnézni de se híre se hamva a warez kártyáknak.. :O
    Egyébként én 20-ért vettem az m3-at s 8-ért az 1gigás minisd kártyát.
    Sztem megéri ha utánaszámolsz :)
  • joshua
    #167
    Télleg. Flash kártyát csak kínából lehet randelni? Vagy esetleg vhonnan Mo-ból is? És ahogy néztem kínába 7 ezer maga a kártya és kb 10 a postaköltség. Úgyhogy elég húzós.
  • Csibe001
    #166
    Szóval szerintem mindenképpen a micro a nyerő.Kicsi a konzol nagyon, de nem zavaró a képénél ugyanis tűéles én nem bántam meg, hogy beszereztem az NDS mellé.S már nem is annyira drága bár ez relatív, én 18-ért vettem s most már lehet szerezni 12-15 körül.
  • Csibe001
    #165
    Ezt kiegészíteném, ugyanis Micro is visz mindent ez nem gépfüggő hanem flash kari függő.Nekem is van Microm is s M3Mini SD-vel megy minden emulálva vagyis: NES,néhány SNES játék mert az emulátor nem tökéletes sajnos,Master System,GameGear,GB,GBC,PCE stb.
  • joshua
    #164
    vagyis SP
  • joshua
    #163
    Sztem ahogy elnézem a PS lesz a nyerő:D
  • zola2000
    #162
    ja a ps amerikaiasabb, a nintendo japanosabb.
  • zola2000
    #161
    a micro ujabb, viszi a gba jatekokat, draga, apro, jo a kijelzoje. Sp viszi a gb gbc gba jatekokat, oszecsukhato nem ugy mint a micro, nagyobb a kijelzoje, tehat jo ez is, es olcsobb.
  • joshua
    #160
    Hali. Szerintetek melyiket kérjem karácsonyra? Advance SP vagy Micro? Tudom hogy vannak jobbak is de ezek közül melyik a jobb? Játéktámogatás, aksi idő, stb...
    Előre is kössz!