Championship Manager 2006
  • zizu21
    #57
    Nos jon egy rovid kis ertekeles. A cm 03/04 hez hasonlitom mer cm5 ot inkabb felejtsuk el.

    (+)
    - 3D s palya
    - Valosagosabb transfer rendszer
    - Merkozes alatt kamera valtasok, kapu mogotti nezet elvezheto.
    - Player scout nal reszletes elemzes a jatekos erossegerol, gyengesegerol.
    - Reszletes beallitasok, Highlight-nal.
    (-)
    - Nincsenek sorsolasok, csupan megjelenik kivel fogsz jatszani UEFA stb mas kupakban
    - Hiaba allitasz be 7-8 Ligat, a nem sajat bajnoksagodban zajlo merkozesek adatait nem nezheted vissza, csak az utolso 1,2 ot.
    - Ostoba AI a merkozes alatt peldak >> Csatarok, szelsok amint megkapjak a labdat az ellenfel terfelenek kozepen, egybol lonek. Szamukra lenyegtelen, hogy 35-40m a tavolsag,..Cselezes kizart..Szelso jatekosok fenyevente adjak be a labdakat, inkabb ok is lonek alapvonal oldalvonalrol is.
    Lokesek (push)>> szinte minden magas labdanal amikor 2 vagy tobb jatekos ugrik fel a biro lokest fuj. Nem szamoltam meg, de atlag mecsenkent lehet vagy 20, ebbol adodoan a tizenhatos kornyeken rengeteg szabadrugas, es sok sarga lap.
    - Szoglet..3 honap alatt egyszer sem sikerult sem golt loni, sem kapura loni(fejelni) szoglet utan..
    Borzalmas potyagolok 35-40 meterrol...ebbol adodoan abszurd eredmenyek 8-10 golos mecsek a BL ben (Man Utd 1-8 Porto)stb..
    Ha egyszer egy csatar(gepe nem a mienk), elindul a kapu fele a labdaval, akkor a budos eletbe nem eri utol a hatved, ugyanis folyton nekimegy hatulrol, es lepattan...ugy tunik becsuszasrol nem hallottak a keszitok..
    -Jatekosok igazolasoknal semmi reakcio ha igazolsz, se a vezetoseg, se a szurkolok sem a media reszerol.
    - Nincs mar honap,ev legszebb golja..
    - Szembetuno, de mintha nem lehetne nemzeti csapatot se iranyitani, leglabbis job avaible-nel nem jelennek meg a nemzeti 11 ek..
    - Training..ezen teljesen kesz vagyok..Az osszes jatekos tulajdonsagai nonek az egekbe..(nem allitottam semmit se at alapon hagytam), ha vki komolyabb idore megserul csak akkor csokkenek a statjai, de azt is visszahozza 1 -2 het alatt..
    - Eltuntek a jatekosoknal a jelzok (promising, world class, legendary..stb
    - Merkozeseket(golokat) mar nem lehet elmenteni, es igy visszanezni sem.
    - Nincs magyar bajnoksag ..:P
    Egyenlore tobb nem jut az eszembe..Nagyon komoly patch nek kell kijonnie, mer ez igy keves...