66
Championship Manager 2006
  • báttyó02
    #66
    nemtudom nem néztem
    de egy fos arsenallal kezdtem gémet,kb 5percig bírtam
  • Drizzthsz
    #65
    Magyar csapatokat ebben sem lehet vezérelni még?
  • báttyó02
    #64
    én tegnap feltettem de még nemtudtam nagyon belemerülni
    majd ma
  • Drizzthsz
    #63
    És a teljeset? Topikja úgy látom nincs...?
  • Zolcsi01
    #62
    jah jobb mint az eddigiek de az FM-től továbbra is fényévekre elmarad.
  • grebber
    #61
    A 2007 demóját probálta már valaki?
  • roberto0915
    #60
    Hi!
    A magyar ligát meglehet valahonnan szerezni?
    Köszi!
  • Koci
    #59
    Ez egy nagy kalap trágya! 20 perc elég volt ebből! 50 méterről szabadrugás és bemegy?? rendben, de hogy 3-szor is egy meccsen,na ez kicsit már sok... Nulla valóságalap, igénytelen az egész..( na jó a kamerák rendben vannak!), de semmi több! FM ezerszer élvezetesebb, mindenkit csak lebeszélni tudok erről!
    Amiket zizu21 írt, azok mind igazak, bár szerintem nincs az a patch, ami játszhatóvá tenné ezt a retket....
    Nagyot csalódtam!!
  • Monoton
    #58
    + a game mérete !!! most nem azért de 0304 is 700 megás volt :(


    ezen nagyon csodálkozok
  • zizu21
    #57
    Nos jon egy rovid kis ertekeles. A cm 03/04 hez hasonlitom mer cm5 ot inkabb felejtsuk el.

    (+)
    - 3D s palya
    - Valosagosabb transfer rendszer
    - Merkozes alatt kamera valtasok, kapu mogotti nezet elvezheto.
    - Player scout nal reszletes elemzes a jatekos erossegerol, gyengesegerol.
    - Reszletes beallitasok, Highlight-nal.
    (-)
    - Nincsenek sorsolasok, csupan megjelenik kivel fogsz jatszani UEFA stb mas kupakban
    - Hiaba allitasz be 7-8 Ligat, a nem sajat bajnoksagodban zajlo merkozesek adatait nem nezheted vissza, csak az utolso 1,2 ot.
    - Ostoba AI a merkozes alatt peldak >> Csatarok, szelsok amint megkapjak a labdat az ellenfel terfelenek kozepen, egybol lonek. Szamukra lenyegtelen, hogy 35-40m a tavolsag,..Cselezes kizart..Szelso jatekosok fenyevente adjak be a labdakat, inkabb ok is lonek alapvonal oldalvonalrol is.
    Lokesek (push)>> szinte minden magas labdanal amikor 2 vagy tobb jatekos ugrik fel a biro lokest fuj. Nem szamoltam meg, de atlag mecsenkent lehet vagy 20, ebbol adodoan a tizenhatos kornyeken rengeteg szabadrugas, es sok sarga lap.
    - Szoglet..3 honap alatt egyszer sem sikerult sem golt loni, sem kapura loni(fejelni) szoglet utan..
    Borzalmas potyagolok 35-40 meterrol...ebbol adodoan abszurd eredmenyek 8-10 golos mecsek a BL ben (Man Utd 1-8 Porto)stb..
    Ha egyszer egy csatar(gepe nem a mienk), elindul a kapu fele a labdaval, akkor a budos eletbe nem eri utol a hatved, ugyanis folyton nekimegy hatulrol, es lepattan...ugy tunik becsuszasrol nem hallottak a keszitok..
    -Jatekosok igazolasoknal semmi reakcio ha igazolsz, se a vezetoseg, se a szurkolok sem a media reszerol.
    - Nincs mar honap,ev legszebb golja..
    - Szembetuno, de mintha nem lehetne nemzeti csapatot se iranyitani, leglabbis job avaible-nel nem jelennek meg a nemzeti 11 ek..
    - Training..ezen teljesen kesz vagyok..Az osszes jatekos tulajdonsagai nonek az egekbe..(nem allitottam semmit se at alapon hagytam), ha vki komolyabb idore megserul csak akkor csokkenek a statjai, de azt is visszahozza 1 -2 het alatt..
    - Eltuntek a jatekosoknal a jelzok (promising, world class, legendary..stb
    - Merkozeseket(golokat) mar nem lehet elmenteni, es igy visszanezni sem.
    - Nincs magyar bajnoksag ..:P
    Egyenlore tobb nem jut az eszembe..Nagyon komoly patch nek kell kijonnie, mer ez igy keves...
  • zaki
    #56
    hát nekem nem megy a gém... indításnál 50%-nál megáll. na mind1, nem fogok belehalni :p
  • zaki
    #55
    jaja, plz!!!4
  • zaki
    #54
    ehh, akkor leszedem
  • webibebi
    #53
    képeket raktok pls!
  • Monoton
    #52
    nemprobáltam :D még csak a demot ! azviszonylag nemrossz
  • EmIn3m02
    #51
    na joag e
  • Monoton
    #50
    azta ez csak 196 mega :-O nem kicsi egy picit?
  • donpedro
    #49
    Külföldi CM-FM fórumok szerint az előző rész kb. 40%-ot érdemelt, ez viszont már hoz legalább 80-at. Nagyon sok hibát javítottak a játékosok feedback-je alapján, és bár állítólag maradt még benne bőven, de ellentétben az előddel ez már játszható, ráadásul ha ilyen ütemben fejlődnek, akkor a CM2007 simán jobb lehet az FM2007-nél. Hozzáteszem, én még nem láttam a játékot, de ezeket több külföldi fórumon olvasottak alapján írom. Szóval nem biztos, hogy alapból le kéne írni.
  • Monoton
    #48
    már néztem itt :DDD furcsa pár órája még sehol nem leltem most már fent van thx
  • [Jakuza]
    #47
    Nezd rendes leszek
    http://isohunt.com
    Innen szedheted ha beirod a keresobe.
  • Monoton
    #46
    :DDDDDDDD köcce
  • [Jakuza]
    #45
    Sajnos nem adhatok, foleg ezert a szarert nem. :P
  • Laky
    #44
    az ám
    CHAMPIONSHIP.MANAGER.2006-DEViANCE
    fú, kecályos, leszedjük
  • Monoton
    #43
    jahhh sajna oda nemvok regelve :( /bezzeg mindenmáshova igen/ jelenleg is meghívót üldözök oda (eddig sikertelenül) :(
  • EmIn3m02
    #42
    jah
    bithun már fennvan
  • Monoton
    #41
    akkor már keresem honnan szedhetném :D
  • zizu21
    #40
    mar ki is jott NF on fenn van.
  • Monoton
    #39
    nahh énis leszedtem a 100megás gold demot most elkezdtem a Tottenham al :D

    eddig a kezelőfelület kicsit fura /nameg csúnya/
  • Monoton
    #38
    :DDDDDDD most nézem csAK : MEGJELENÉS: 2006-3-31
  • zizu21
    #37
    Gamestar.hu rol aztan siman elindult.
  • Monoton
    #36
    linket honnan töltötted és hogy indítottad? lécci :DDDDD
  • zizu21
    #35
    Nalam siman megy a Demo, es elsore biztatonak is tunik. FM nekem nagyon nem jon be, ha hozzak jatekhangulatban a cm 03/04 et, es nem lesznek ostobak a jatekosok mint FM be, akkor franko lesz...Amugy merkozes kozben kifejezetten tetszik, hogy lehet pl kapu mogotti kamerara valtani szabadrugasoknal.
  • Monoton
    #34
    nem sajna! másik fórumon is csak szidtak a demot!
  • Drizzthsz
    #33
    Nekem ugyanez volt az Sw: Eaw-vel, de azért várom a teljeset... :D

    Akkor a demo senkinél nem került még kipróbálásra?
  • Monoton
    #32
    nem!! felb. tam magam azon hogy a demón védelem van és hagytam az egészet! Ezek után már nem érdekel!
  • Drizzthsz
    #31
    cracket, ilyesmit nem találtál?
  • Monoton
    #30
    én még elindítani sem bírtam!! vmi védelem szarakodik benne
  • Drizzthsz
    #29
    No, valaki kipróbálta már ezt? Én is éppen efemezek... Cikk esetleg valahol erről?
  • zaki
    #28
    :DDDDD
  • Kanál
    #27
    cm 01/02 pova :P