• armageddon666
    #15
    Én annak örülnék ha SoT világában lenne. szal a 3 rész végig mert én (T2T még nincs meg) imádom a történetét de már gémet unom... azért tettem legutóbb fel SoT-t hogy a videjókat lássam. Én PoP sorozatból nem várok külön story-t... nemtom miért. bár ha azt is úgy eltalálják mint ezt! akkor annyit mondok hogy UbiSoft for eve---->vagyis addig amig ilyen jó storykat találnak ki és jól kivitelezik :D. én játékból készült filmet még nem nagyon láttam... de azok általában story miatt szarok. nekem pl Resident Evil film teccett. de csak az első. gémmel nem jáccottam de annak ugy olvastam volt storyja és szinte 1 az 1ben átültették filmvászonra. a sztori már megvan PoP-Sandos trilogiához :D már csak jol kell kivitelezni!
    na... megy ez a fórum is favoritba :) sztem amig nincs hir filmről addig lehetnek itt találgatások, elképzelések, meg ilyenek :) még akartam írni valamit csak már kiment a fejemből... ja igen! nem Jordan Mechner irta a storyját a Sands of Time trilógiának? mert mintha ezt olvastam volna. már nagyon várom T2T-t mert akkor teljes lesz végre trilogi ha meg elakadok vannak PoPos haverok :D. na jó sokat írtam nemtom mennyi hibával mert Szilveszter óta picit fáradt vagyok XD...