Sumo Digital - Megjelenés: 2006. március
  • fery02
    #143
    Hi again. Szerintem az autók szinte fotorealisztikusan néznek ki, és a pályák se néznek ki rosszul, a legjobb az, hogy a lehető legváltozatosabbak. Rég vártam már egy ilyen játékot. Manapság például az is ritkaság egy autós játékban, ha van benne havas pálya, bár ez nem is baj, legalább így nyáron nem emlékeztetnek arra a hideg évszakra. :) Viszont érdekes, hogy az utak java részét szinte keresztbe fordulva kell bevenni, ami néha azt az érzetet keltette bennem, mintha az autó driftezés közben láthatatlan sínen futna és ez néha a játszhatóság rovására megy, de szerencsére annyira azé nem. Az egyik legjobb autó benne szerintem a Testarossa Outrunos változata, mert szép is, gyors is, meg nagyon jó vele driftelni.:) A csajos küldiknél vannak pofátlanul könnyúek meg pofátlanul neház feladatok is, egy kis balance nem ártott volna. Persze vannak eszméletlenül beteges feladatok is, például mikor farolsz 300-zal és úgy kell fényképezni a tájat(szerintem ez a legnehezebb is), meg hogy útközbe etetni a csajt, meg kerülgetni az ufókat. Érthetetlen módon a három csajnál az elsőnél, Clarissánál(aki szerintem a legdögösebb, igazi mangás beütésű csaj a játékban) a legnehezebbek a feladatok és az utolsónál a legkönnyebbek. A játéknak szinte egyáltalán nincs fizikája, előre szkripteltek a nagyobb ütközéseknél a borulások, kipörgések is, de ettől van az a hamisíthatatlan játéktermi hangulata a játéknak, nameg a Game Over feliratoktól.:) + érdekes, hogy a forgalom autói is majdnem úgy cikáznak mint mi. Szeretek egyébként kis teszteket írogatni játékokról, jó érzés, hogy a véleményemet megoszthatom másokkal, az persze más kérdés, hogy kit érdekel.:)