• FTeR
    #47
    a döntéses résszel egyet értek, de a márkahűséggel nem.
    ugyanis, ahogy már sokan írták, egy linuxos ezer év múlva is linuxot fog használni, mert eszméket párosít hozzá (mint szabadság. linuxot használok = szabad vagyok mint a madár, mint egy pingvin ), és nem azért mert ezer év múlva is olyn jó lesz, mint amilyen még ma _sem_. míg, azok akik ms terméket használunk, szívbaj nélkül átállunk egy másik rendszerre, amint kijön egy olyan, amit jobbnak vélünk.
    ennek az az oka, h döntésünk mögött, konkréten a termék jellemzői alapján hozzuk és nem a termék mögé állított eszménykép, mozgalom behatására. és itt kiemelném, h markteing nem egyenlő eszménykép/mozgalom.

    szokták mondani, h ez a ... akkor sem kéne, ha ingyen adnák. nah, linux tökéletes példa erre. mivel ingyen adják, a többségnek mégsem kell. felmerülhetne a pingvinek fejében, h talán mégsem a többséggel van a hiba.