• droland
    #187
    "nem igy gondolom senki nem hülye aki pécén játszik csak szerintem kényelmetlen stb"

    Próbáljuk meg anyázás nélkül

    Ez a vita főleg azért meddő, mert:
    Én pl. szeretem máig a tejberiszt XY utálja, most akkor mondjam, hogy hülye? Nem, csak kinek a pap, kinek a papné.

    De lényegében a fenn idézet dologhoz csak annyit szeretnék mondani, hogy ez a kényelmetlen sem túl jó, mert hasonlóan az XBOX-hoz, vagy PS2-höz, ha az ember megveszi a játékot, felrakja és menni fog. LEGALÁBBIS NÁLAM EZ ÍGY MŰKÖDIK. Akinél nem, annál csak röviden: kimeríti a nem hozzáértés fogalmát.

    A másik pedig az, hogy én anno vettem egyszer egy gamepadot, kipróbáltam már csak azért is autóshoz, rpg-hez, fps-hez, és marhára nem állt rá a kezem, de NEM AZÉRT SZERINTEM MERT BÉNA VAGYOK, hanem egyszerűen azért, mert megszoktam a bill+egeret.

    Mellékesen szerinten pl. rpg-hez és fps-hez szerintem FŐLEG AZ EGÉR MIATT máig jobb megoldás a bill+egér, mint a pad, DE MONDOM, SZERINTEM EZ CSAK MEGSZOKÁS KÉRDÉSE.

    Még annyi jutott eszembe, hogy ha kijön pl. egy olyan repülős szimulátor program, ami szó szerint próbálja leutánozni a repülőt, hogy van rajta 80 gomb minimum, akkor a gamepados megoldás ismételten problémákat vet fel.

    CSAK ÉRVELNI PRÓBÁLTAM!