• Benedicht
    #76
    Izgalmas olvasmányt csináltatok. Lassan 1 éve van fent az xp-m ezen verziója . Azóta csak hetvegere kapcsoltam ki a gépet és soha nem fagyott ,soha nem volt kevés a memória ( ha kell swappel ) , ha bedöglött egy prg. mindig ki tudtam löni - tök mid1 hogy,de megoldható. Pedig a folyamatos net mellett jónéhány prg is folyamatosan megy . Ami erősen terhelő az a VS .NET es a 3ds max ami szintén folyamatosan számol ha nem dolgozom rajta. Néha a 2 egyutt is megy ( egyiknek sem vettem le a prioritását kisebbre ) gond nélkül ( -es van amikor ezeket benthagyva jatszok egy kicsit lazitas keppen. ilyenkor persze "uresjaratban" vannak). Ez nem hit kérdése meg egy szektáé. Tudom hogy a lin$ux a büdös életbe nem lenne képes rá. Látom másoknál mit müvel és tudom mire jó . Lehet hogy be lehet lőni. Nem kétlem hogy némi text file buher után jobb lesz és használhatóbb ,de ahhoz már hozzá kell nyúlni. Én az xp-hez nem nyúltam egy újjal sem . Alap telepites megy egy halom szeméttel rainstallalva ,mert lusta vagyok újratelepiteni ,meg minnek ez igy is tökéletes. Ez a lényeg ,ingyen van(campus) egy tökéletes rendszerem.