• assdf
    #81
    én még az alábbiakat jegyezném meg:
    Ha nagyon hosszú ideig élnénk az sem okozna problémát mert a társadalom erre rendezkedne be. Ha például visszamegyünk pár ezer évet az időben akkor azt látjuk hogy az ókorban a 30 éves ember öregnek számitott a 40 éves meg egyenesen aggastyánnak.Sőt a legtöbb ember már babakorban meghalt!És ha nekik mondtad volna hogy eccer majd 70 éves korodig fogsz élni (vagy tovább) ők is elszörnyülködtek volna hogy dehát akkor ki fog dolgozni ki fog tanitani és mégis akkor össze omlana a rendszer stb stb... És lön világosság mégis müködik a rendszer pedig az emberek sokkal tovább élnek.

    Más: a túlvilágról, igen akiket visszahozta a halál állapotában (de még nem károsodott az agyuk) azok mesélnek szép dolgokat. És vszinü ők azt is látták. Csak épp senkise tudja, még ők maguk sem hoyg azt mikor is látták. Azelőtt hogy leállt volna az agyuk és még oxigénhiányos állapotban volt, vagy utánna.Úgy képzeljétek el mint amikor álmodunk. Este lefekszünk, reggel felkelünk és azt hisszük hogy azt az álmot láttuk egész este amit mi kb 5 percnek éreztünk, miközben eltelt 8 óra és ezen el is csodálkozunk hogy hogy lehet hogy már reggel van.Nos a kutatók kideritették hogy a rem (gyors szemmozgásos) időszakban álmodik az ember és utánna meg semmi.Csak a semmire nem emléxik csak az előtte lévő álomra. Na sztem vhogy a halálközeli élmények is ilyenek. Vki hallucinál vmit majd leáll az agya.Aztán újraélesztik és utolsó emléke ez a hallucináció lessz, és azt fogja hinni hogy ez már azután történt vele hogy meghalt. Pedig nem... Na én nem vok tudós de szerintem ez kb. igy történhet.