mai fiatalok...
  • IXEMGabeo
    #659
    én azt veszem észre, ha te nem kezdeményezel, akkor abszolút leszarják mi van veled, tisztelet a kivételnek...Az én környezetembe ez volt mindig is, "nagyvárosi gyerek" vagyok, van itt minden fajta, féle ember, és az a benyomásom, hogy vidéken sokkal közvetlenebbek és normálisabbak az emberek, és persze megbízhatóbbak is, tapasztalatból állíthatom. Beszélgetéseim során a fiatalokról az a benyomásom, akikkel neten pl beszéltem úgy, mint te, hogy nagyon unatkoznak, mert nincs mit csinálniuk, általában 1 discon kívűl meg egy sportpályán kívűl nem nagyon volt semmi, ami a kedvére való lett volna. Ez csak az átlag akikkel így dumáltam. Függ persze a község, falu, város nagyságától is, függ a távolságtól, mert ezek a fiatalok, ha egy nagy város agglomerációjában élnek akkor inkább bemennek a városba programot keresni...

    Visszatérve nem gáz, ha neten ismerkedsz, én elég sok emberrel futottam úgy össze köztük 19 éves lánnyal, 31 éves nővel, velem egy korú sráccal, aztán dumálgattunk vagy éppen programot csináltunk...Azt pedig nem tudod elkerülni, hogy a másik ember valóban elfoglalt e, vagy burkoltan kifogásokat keres, mert nincs kedve veled találkozniuk...legegyszerűbb az, ha letiltod a másikat MSN-ről, telefonról, ezt minden hülye meg tudja csinálni. Mondjuk részemről felesleges, hamár vkit megismertem neten és egy hullámhosszon pendülök vele, akkor miért törölném le, minek hanyagolnám el? az efféle kapcsolatok az emberekkel bármikor jól jöhet, és ott van a kérdés megbízik e az illető annyira benned, hogy akár lazán benne van a találkában, e mellett még annyira jóba vagytok, hogy esetlegesen egy későbbi munkahelyre beajánl téged;)