• kaguar
    #47
    szerintem 100% hogy vannak foldonkivuliek.
    Aki hisz Istenbe az hogy mondhassa hogy nicsennek foldonkivuliek??? Isten is foldonkivuli( egy fejletteb leny) aki minket teremtett lasd Biblia "TEREMTO" , valoszinuleg keverte a sajat geneit a foldon talalhato elolenyeg genjeivel hogy letrehozzon egy uj fajt ami meg nalla is erosebb es akar tulelheti a vilagegyetem pusztulasat! VAGY azert hogy potolja a sajat genjeit mert valoszinuleg ezek mar nagyon regiek es nem art egy kis frissites:P Valoszinu hogy van tobb bolygo is ahol ezt csinalja ugy mint mi ahogy a feher egerekkel kiserletezunk az akvariumba! EZ lehet az igazsag !!!! egy KISERLET resze vagyunk( a feher eger se tudja hogy kiserleteznek vele) !

    tovabba valoszinu hogy az Isten "Teremto" nevezzuk ahogy teccik valamit lat bennunk maskulonben mar reg elpusztitot volna minket, de valoszinu ez mar be is kovetkezett egyszer ( ERROL jut eszembe NOE barkaja az lehet valami olyasmi volt mint mikor mi kitorlunk egy programot vagy formataljuk a HDD-t 'are you sure you want to delete C ?' ) SZOVAL csak annyit hogy mi tudatlan emberek nem is tudjuk hogy egy kiserlet resze vagyunk es valoszinuleg jol teljesitunk mert maskulonben mar reg elpusztitottak volna bennunket! Jah es Isten biztos nem fogja egyhamar felfedni magat mert akkor a nem tudna kivalasztani a jo embereket a roszaktol( valoszinu hogy a jo emberek akik jol teljesitenek nem gonoszak stb azok a letezes egy magasabb sikjara kerulnek es azoknak az elet valoban csak a kezdet, )
    jah es aki egyszer elolvassa a Bibliat az eszre veszi hogy azok a dolgok egyszeruen vannak leirva hogy a 1000evvel elotti emberek is megertsek a lenyeget( nem mondhatta Jezus azt hogy ujra fognak klonozni es 3 nap utan visszajovok, hanem azt mondt ahogy feltamadok)a Biblia a bizonyitek hogy leteznek foldonkivuli nagyon fejlett elolenyek!!!!!


    EZT OLVASD EL MERT LEHET ERDEKESNEK FOGOD TALALNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(nem akartam hoszabban kifejezni magam mert mar almos vagyok de talan majd 1x):PPP