• Ragnar360
    #2179
    Na hi all! Most láttam meg a topikot a top10-be, helyes :)

    Uccsó részekkel sztem senki nemtud betelni, ezt folytatni kell kéremszépen...

    Azon kondolkodom, hogy -> SPOILER!!! (Olvassátok el please)

    Derek miért nem ismerte fel Johnt és mikor megjelent az apja akkor vajon mindketten tudták, h mi a helyzet, nem is ez a lényeg, hanem hogy:

    Mivel a jövőbe mentek, John-nak már léteznie KELL!!! Lehet, h több idő van, (bár azt kétleném létezne olyan, amelyikbe ne lenne John, vagy akár meg se született volna) de akkor is ő szerepet játszik jobb esetbe mindegyikbe - akár a jövőbe akár nem , pl ha kinyirták volna hamarabb, akkor is tudnának róla

    Azt meg nehezen képzelem el, hogy John nélküli jövőt akartak volna vmikor is prezentálni - mert most láccólag olyanba csöppentek bele v nemtom, de úgyérzem ez kurvára jó kérdés lesz, mert nem hiszem h van rá válasz esetleg csak én gabalyodtam bele - de mondom ez főleg abból kiindulva amit Derek mondott...

    DE++++++ akkor viszont az is érdekes, hogy Derek miért mondta, h "Lelépni!" stb. semmi vizsgálat se semmi szal értitek - lehet ötvözni a kijelentését meg amit csinált a rész végén...

    Remélem lesz folytatás és Allison, John kicsit összemelegedik - én örülnék neki - össze illenének :P

    Ja és a végén Sarah valszeg jön John után - azért is hangik el a kijelentése, hogy én is szeretlek, nameg a helyszín- ami ugyan kicsit "cifra" és akár lehetne maga a pince is ahol JH volt - de én a jövőbeli helyszínre tippelek...

    -