• 5c0rp330n
    #2175
    emlékszem a 3 pontos részre, de ez azért bebaszott akkor is, azt hittem azt a témát végre lezárták már :)
    értem a magyarázatát, hogy miért változott meg a jövő, csak egyszerűen nem vagyok hajlandó elfogadni, mert ellentmond minden ép ész logikának.. a lostban is van időutazás, mégis logikus marad. ez, hogy meg lehet változtatni a jövőt/múltat, eléggé paradoxon. ez persze így volt eddig is minden terminatorban, csak valahogy nem tudok elmenni mellette szó nélkül.. mondjuk az időutazás önmagában is az, szóval felesleges is erről vitázni.
    kyle pedig így már megvan, természetesen láttam a filmeket, emlékszem h itt is szerepelt korábban, de nem volt olyan szerves szereplője a sorozatnak, h egyből minden világos legyen, csak úgy néztem, h ez itt akkor most kiafasz és mért mutatják :)
    meg alapból nem értem azt sem (mondjuk nem csak ebben, hanem az egész terminator dologban), hogy ha csak élő szövet tud utazni az időben, akkor egy terminator hogy utazhatna? legfeljebb a felszíne élő szövet, szóval max a bőre tuda átutazni nem? :)
    hát, így jártam.. :)