Silkroad Online (iSRO)
  • Messi6502
    #82374
    Na igen, ez nagy dilemma az egész unionban, hogy ha megyünk privátozni, akkor legyen-e eu, meg mi legyen a max szint stb..Ez a része engem annyira nem foglalkoztat, szeretem mindkét "race"-t. Megvan mindegyiknek a maga szépsége, hátránya. Persze az tény, hogy eu party eléggé OP, még akkor is, ha egy emberes - tehát ő irányítja mindet, vagyis a bot :D -, de én ehhez is alkalmazkodtam, és csináltam én is jó pár partyt. De ahogy látom mások is szeretik nálunk az eu partyt. Botolás megint nem kizáró tényező nálunk, eredetin utóbbi félévbe szinte kötelező lett, mert a játékban, ha te játszol akkor rengeteg a dc, viszont bottal nem... Tehát engem nem érdekel ki hogyan csinálja, nálunk az a lényeg, hogy rengeteget tudjunk pvp-zni és lehetőleg nyerjünk. :) Ha kézzel kell fejlődni és így max 1 karit irányíthatsz akkor úgy, ha bottal lehet eu party-t csinálni és úgy van esély akkor úgy. :D
    Köszi az infót, necro-t és Dymer-t lementettem, Incredible-n pedig pár napja ketten el is kezdtük tesztelni, csak sajna ő most nem ér rá, én meg bard/cleric buffer karit kezdtem és egyedül ezzel a karival nem kínzom magam addig. Ja és igen, ott elvileg nem lehet botolni. Nem a te klánod vett be minket véletlen 3-4 napja? ChelseaChan a karim neve ott. :)