82377
Silkroad Online (iSRO)
  • RaeApofisz
    #82377
    Sziasztok.
    Bár igaz,eltelt jópár év az utolsó komment óta, azért én megosztanák egy kis infót.
    Még valamikor 2004 ben játszottunk hivatalos szerveren és már akkor azon agyaltunk de jó is lenne egy saját privát szerver. Ez most valóra vált. Sikerült egy silkroad szervert inditanunk. Vannak még aprobb hibák de müködik.
    Ha esetleg valaki nosztalgiázna egy kicsit.
    Honlap regisztrációhoz
    Discord


  • Messi6502
    #82376
    Rendben majd jelentkezem délután/este fele. :)
  • Kryon
    #82375
    Nálunk vagy :D
    Nemrég kezdtem én is, majd partyzhatunk :)
  • Messi6502
    #82374
    Na igen, ez nagy dilemma az egész unionban, hogy ha megyünk privátozni, akkor legyen-e eu, meg mi legyen a max szint stb..Ez a része engem annyira nem foglalkoztat, szeretem mindkét "race"-t. Megvan mindegyiknek a maga szépsége, hátránya. Persze az tény, hogy eu party eléggé OP, még akkor is, ha egy emberes - tehát ő irányítja mindet, vagyis a bot :D -, de én ehhez is alkalmazkodtam, és csináltam én is jó pár partyt. De ahogy látom mások is szeretik nálunk az eu partyt. Botolás megint nem kizáró tényező nálunk, eredetin utóbbi félévbe szinte kötelező lett, mert a játékban, ha te játszol akkor rengeteg a dc, viszont bottal nem... Tehát engem nem érdekel ki hogyan csinálja, nálunk az a lényeg, hogy rengeteget tudjunk pvp-zni és lehetőleg nyerjünk. :) Ha kézzel kell fejlődni és így max 1 karit irányíthatsz akkor úgy, ha bottal lehet eu party-t csinálni és úgy van esély akkor úgy. :D
    Köszi az infót, necro-t és Dymer-t lementettem, Incredible-n pedig pár napja ketten el is kezdtük tesztelni, csak sajna ő most nem ér rá, én meg bard/cleric buffer karit kezdtem és egyedül ezzel a karival nem kínzom magam addig. Ja és igen, ott elvileg nem lehet botolni. Nem a te klánod vett be minket véletlen 3-4 napja? ChelseaChan a karim neve ott. :)
  • Kryon
    #82373
    Az iSRO (Incredible SRO) egészen jónak tűnik és eddig úgy látszik botmentes. A necro is jó volt, de mostanában eléggé elnéptelenedett. Esetleg érdemes még megpróbálni a Dymer online-t, ha az ős SRO-hoz hasonló élményre vágysz. Lvl 80, csak kínai.
  • Messi6502
    #82372
    Igen, amiket leírtam az mind orvosolva van priváton, de múltkor átmentünk az egyikre (eurybix) próbából, aztán fortress-en 3x nyomtak checket a gm-ek mikor a szívet ütöttük... Eredetin oké, hogy leszarnak a gm-ek, de legalább nem nyomják egyik guild/union-t se, ez az unimnak meg fontos értelemszerűen. Másrészt az agyonemelt szorzókat illetve az npc-ből vehető max körüli rucik is megölik nálam a játékot. Na persze, ha valaki tud mondani egy olyan privátot, ahol nem túl nagy a szorzó, vagy ha az nagy is, de más nincs túlkönnyítve, illetve a gm-ek nem döntenek szimpátia alapján, az szóljon. :)
  • Kryon
    #82371
    Privátok pörögnek rendesen. Egy maxos kari megvan 1 hét alatt, nem nagy veszteség, ha mégse jön be a szerver, van sok, és sokféle. :D
    Arra jók, hogy néha menjek 1-2 tradet, meg egy kis pvp. Nagyobb terveim már nincsenek a játékkal, csak egy kis nosztalgia.
  • Messi6502
    #82370
    2-3 percenként 10 másodperces laggok, napi minimum 2x behalnak a szerverek 20!! percre, illetve jelenleg nem lehet belogolni, mert tele van a szerver, de magán a szerveren alig van karakter, csakúgy mint júniusba, akkor is csökkentették 1-2 hétre a limitet...Szóval ilyen apróságok..ja meg múltkor a kliens crashelt ha megmozdultál. :D Szerencsére ez már javítva lett.
    Ezek se érdekelnének, ha fortra be lehetne logolni, hát még ha fortress nem laggolná szarrá magát..Folytassam? Van még.
  • KaBuTo666
    #82369
    Mi szégyen dolgok mennek?
  • Messi6502
    #82368
    Hajjaj, az szívás..
    Mindenesetre privát szerók engem nem érdekelnek, isro-n meg egy szégyen ami június óta megy..
  • foxpal
    #82367
    Bannoltak, mert nem vagyok koreai, volt eg 94-s karim
  • Messi6502
    #82366
    ksro-zni se jösz vissza? :D
  • foxpal
    #82365
    play.silkroad.ws
    En mar nem eredetizek, ellopott ido :D
  • Messi6502
    #82364
    Halott a topic, mint a játék?
    Ksron játszik még valaki?
  • dragon11
    #82363
    19%os mag dmg skill a lightningből használható 20% dmg scroll mellett ?
  • Kryon
    #82362
    Ja, meg a fejlődés is lassú, fel is adtam.
    Átmentem Blaze Necro-ra, na ez a tuti :)
    Kb. ugyanaz mint Seidenkraft volt, foglalkoznak is vele rendesen, eddig tetszik. Szavazásért sok silket ad, így gyűjtögető petet, avatart stb. könnyű venni. Sun-ból sincs túl sok.
  • danonhunter11
    #82361
    Conflict-Online már nagyon a másik véglet mindenki sun-ban...
  • Kryon
    #82360
    Hosszas keresgélés után a Conflict-Online-nál kötöttem ki. Ugyan csak 100as cap, és nem épp egy Seidenkraft, de még egészen elfogadhatónak tűnik a többihez képest. Vélemények?


    Silkroad-R SRO "átgondolt" verziója néhány könnyítéssel, vagy valami ilyesmi, nem játszottam vele.
  • danonhunter11
    #82359
    Helló!
    Mi a különbség a Silkroad és a Silkroad-R között és mit jelez a sárga csík az élet alatt? Melyik szerveren van sok magyar?
  • Kryon
    #82358
    Sziasztok!

    Tud valaki valami jó privát szervert? 110-120 lvl, normál mastery és statpontok, régi jobrendszer, magas ratingek, de azért a túloldalra se essen át, legyen benne kihívás, csak gyorsan lehessen fejlődni bot nélkül is és sokan legyenek a szerveren. Kevés játékidővel egy kis nosztalgia tradelésre, pvpre jó legyen. Valami Seidenkrafthoz hasonlóra gondolok, ha valaki ismerte. Mióta bezárt nem találok értelmes privátot.
  • bomoka
    #82357
    A q... ....:S na mind1 ..köszi a választ Kryon
  • Kryon
    #82356
    "Szeretnék ujra játszani" - majd elmúlik...

    Új acc, vagy másik játék a gyógyír.
  • bomoka
    #82355
    hali!Szeretnék ujra játszani,de belefutottam én is a titkos kérdés-válasz combó-ba :) van rá gyógyír?
  • Hay
    #82354
    Nem is arról beszéltem, hogy konkrétan ki segített, de nem hinném, hogy tovább kellene ezt taglalni. Aki érti, érti, aki nem, nem.
    Most meg B.Ú.É.K. All! :-)
  • dragon11
    #82353
    nemlátom, h segítettél vna
  • Hay
    #82352
    Hm, kultúrád az van... Hááát, akár az is előfordulhat, hogy amíg Te nem, addig más (ne adj Isten, pl. én ) már időközben érdemben segített. Ergo, felesleges volt az emelt szintű, bár eldugott "hozzámszólásod".

    Amúgy, Mindenkinek Boldog Karácsonyt! :-)
  • dragon11
    #82351
    akk segits neki, ne nekem ugass
  • Hay
    #82350
    Na látod: #82349
  • Camouflage
    #82349
    Koltoi kerdes: a linkelt video - amit mellesleg en is megtalaltam - mennyiben valasz a feltett kerdesre? Segitek, semennyire. Azert vettem a faradtsagot es irtam a forumra, mert tobb, mint valoszinu, hogy a fellelheto leirasokban nincs benne minden, ami engem erdekel. Ezert kerdeztem azok velemenyet, akik mar jatszottak a "Silkroad-R"-el.

    Tehat, ha mar jatszottal a jatekkal, es a velemenyedet szivesen megosztanad velunk, kerlek ne fogd vissza magad. Elore is koszonom.
  • dragon11
    #82348
    ironic off
  • Hay
    #82347
    Ezzel tényleg sokat segítettél, kösz.
  • dragon11
    #82346


    első találat volt.
  • Camouflage
    #82345
    Hali. Jobb hijan nemreg gondoltam ra, hogy (ujra) elkezdek Silkroadozni. Az MMO piac jelen formajaban kiabrandito. Szoval. Felleptem a Joymax honlapjara es talaltam ott vmi Silkroad-R nevu jatekot. Ez mennyiben szebb/jobb/mas, mint a normal Silkroad Online? Olvastam, hogy lvl 70-ig nem lehet gold-t hasznalni, valami tokent kapnak helyette a jatekosok, es farmolassal mindenfele SOS/SOM/SOSUN cuccot meg lehet szerenzni. Ez alapvetoen nagyon jol hangzik. A kerdes az, hogy mik a Silkroad-R hatulutoi - mert megiscsak a Joymaxrol beszelunk, biztos, hogy van nehany. Kosszcsi :)
  • dragon11
    #82344
    világi rossz szerver legalább ne itt reklámoznád a sz@rodat.
  • Nord11213
    #82343
    Nagyon jó privát szerver! Érdemes kipróbálni!

    https://www.youtube.com/watch?v=eMXwfsHIWWk

    http://fornax.galaxysro.net/
  • Blackdiana
    #82342
    Sziasztok!
    Ha valakit érdekel,tudok ajánlani egy jó privát szervert.Magyarok vannak szép számmal,de nem csak magyarok játszanak itt.Nincs korrupció,napi eventek,lvl 130-as szerver.www.mirage-online.net Ez a webcím.:)
  • Serinahun
    #82341
    Közbe már nyomom a silkroad-R egyik szerverén. Viszont van egy nagyon régi őskövületi gépem és arra is fel akartam rakni. Azon tudnám taxiztatni a karit míg a nagy gépen mással foglalatoskodom. 1.068-s verziót raktam rá de nem lép be. Ezt írja folyamatosan:
    "The server is undergoin or updates". Ezután behozza a launchert de se start ikon a jobb alsó sarokban se a notice-ben nincs semmi kiírás, updatelést meg pláne nem csinálja.
    Próbáltam pachet leszedni, hostot ártírni de semmi hatás. A legfrissebb driverek vannak fent és nem tudok rájönni mi a hiba. Nosztalgiából kezdtem el vele újra játszani és szerintem jobb lett a rendszer mint a régi, bár szokatlan egy kicsit.
    Ha valaki tud esetleg megoldást, azon kívül hogy hagyjam a picsába ezt a játékot, azt megköszönném.
    Üdv
  • Serinahun
    #82340
    Sziasztok!
    Jó pár éve(legalább 4) nem játszotam mát a silkroaddal. Gondoltam előveszem és elmerülök benne megint egy rövid ideig. Viszont olyan változások történtek amikről nem tudtam. Eltüntek a régi szerverek és az ia amin én kátszottam. Le akartam tölteni de ahoz be kell lépnem a honlapra. Viszont oda meg nem tudok mert a jelszavam 90 napun túli és azt írják változtassam meg. Na de felhoz egy titkos kérdés-válasz kombót, amire persze ennyi idő után nem emlékszem. Van rá lehetőség a régi accontut elővarázsolni a joxmax arhívumából vagy csinálni kell egy újat?
    Látom két féle kliens is van most már. Melyiket kell letölteni? Silkroad online vagy Silkroad-R az eus kliens?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Hay
    #82339
    Oks
  • dragon11
    #82338
    hát vlmi emuval biztosan lehet már, ha mégsem, akk a vSRO filel mindenképp.[ez a bonyolult:D]