• fflx
    #32
    engedd meg, hogy ne ertsek veled egyet. a bongeszok mplayerek, levelezok es egyeb bizgentyuk idejekoran integralodtak az egyetlen hasznalatos oprendszerbe. ezek szepen ki is turtak minden alternativat azokon a szegemnseken, lehetett az akarmennyire jo vagy rossz.

    jelenleg a viruskergetokon es tuzfalakon van sor, kivancsi vagyok meddig huzzak a nem integralt dolgok, talan 1-2 windows verzioig. de meg azt is el tudom kepzelni, hogy mostanra az emberek amitastechnika kulturaja fejlodott annyit, hogy nem mindig a default szarokat hasznaljak. (bar ezt ketlem)

    egyebkent nem tudom miert mondod a guglirol, hogy gonosz es alsagos, mikozben a mikroszofra soha ilyen jelzot nem hasznalsz, holott tobbszor hangoztattad, hogy elvileg nem vagy MS fan.

    (egyebkent letezik egy olyan egyesulet ami egyetemistakbol all es ingyenesen vallalnak egyetemi felkeszitest, csak a tantermet kell nekik biztositani, most nem jut eszembe a nevuk, de valami 20-30 eve letezik - marcsakhogy tudd, azert letezik olyan, hogy onkentes alapon ingyen akarminek az atadasa teljesen !onzetlenul!)