\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • ressy14
    #847
    Kíváncsiságból összeszedtem szerintem mely légiósok feleslegesek nálunk:

    - Pajovic (még 3. számú kapusnak is kevés a srác a mostani felkészülési meccsek alapján, ennyi erővel egy magyar is lehetne a helyén)
    - Apostolopoulos (megvettük, játszott 1-2 barátságos meccsen és átpasszoltuk a Puskásnak)
    - Mamadu (télen már volt nálunk próbajátékon, akkor nem győzte meg a vezetőséget, tavasszal 7 meccset játszott a portugál 2-ben, erre leigazoljuk...)
    - Vítor Gomes (lassú, körülményes, pontatlan, játékszervezőként kuka, Mitro klasszisokkal jobb)
    - Enete (télen próbajáték, akkor nem kellett, ment a Puskásba, ott 60 percet játszott összesen tavasszal, erre leigazoljuk...)
    - U. Nikolic (2 éve még reménységnek tűnt, azóta nem fejlődött semmit, kb. Zsótérral egy szinten vannak, csak a magyar srác fiatalabb),
    - Evandro (egyszer már jól leszerepelt nálunk, remélem sikerül elpasszolnunk),
    - Peric (esélyt sem kapott anno, aztán küldözgettük mindenhova, talán eladjuk). Ez 8. hmm

    Paraiba, Alvarez, Brachi és Lupeta kérdőjel, ők szerintem tudnak jobban is játszani.