1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • szabii98
    #872
    pedig akartam venni tavaszi bérletet...vajon megy majd ki szurkolói busz?
  • ressy14
    #871
    Ősszel 12 milliárd Forint összköltséggel 15..000 férőhelyes új stadion épül Fehérváron ami 2014 őszre készül el. A 2014-es tavaszi és őszi szezont Felcsùton játszuk!...
  • pilboy
    #870
    az egyik legerősebbnek kikiáltott vetélytársat gyűrtük le idegenben. örömteli

    a stadionhoz annyi, h az egyik szemem sírna, a másik nevetne. lehetne másra is költeni az országban (gondolom nagyrészt "állami támogatásból" lenne) és a 3-4000 embernek télleg nem nagy szükség. viszont télleg nagyon elavult ez a stadion már
  • szabii98
    #869
    Jol hangzik, es mivel nagy stadionepitesekben van az orszag, lehetne is belole valami. De gondolom ezzel nonenek a jegyarak. Kivancsian varom a fejlemenyeket:D
  • ressy14
    #868
    na szóval Márk, RBD hozzászólás stadion témában:

    "mivel "csak" hallottam, ezért nem is biztos , h ez lesz...

    de ha már OV megemlítette, akkor gondolom lehet róla beszélni.

    a mostani főlelátó marad, de ez is átalakításon esik át, ami a design részét fogja megváltoztatni.

    a mostani teljes földlelátót elbontják, és szemben egy ugyan ilyen épül, mint a mostani főlelátó.

    A kapu mögötti részeket pedig behozzák teljesen, így eltűnik az egykori futópálya maradványa, közelebb lesz a tábor a pályához.

    Az egész stadion egy szintben lesz fedett - bár remélem, h a mostani beázásokat is kijavítják!

    a Csíkvári egy részét 4 sávosra bővítik, és parkolók is normális kialakításra kerülnek.

    Mivel nem kell teljesen új stadiont építeni, ezért nem is lesz horribilis az összeg, de a végeredmény sztem nagyon impozáns lesz a számunkra."
  • szabii98
    #867
    kitudja, lehet ők tudnak valamit. jövőre EL döntő?xD
  • ressy14
    #866
    holnap az rbd vezetője kicsit konkrétabban ír majd az egyik vidis fórumra, de ő ezt már fél éve mondogatja (szurkolói iroda vezetője is egyben, sok mlsz-es kapcsolattal), orbán mai nyilatkozata után kezdtem elhinni, hogy igaza lehet :D

    egyébként szerintem abszolút felesleges nekünk stadion felújítás, több ember nem fog kijönni, az a 3000 ezer meg eddig is kiment
  • szabii98
    #865
    én még ilyenről nem hallottam
  • ressy14
    #864
    Vidis fórumokon elterjedt az a pletyka, hogy tavasszal átépítik a Sóstói Stadiont, és az akkorra már elkészült felcsúti stadionban játszuk majd a hazai meccseinket. A látványtervekre azért kíváncsi lennék.
  • szabii98
    #863
  • ressy14
    #862
    fasza, eddig jók vagyunk
  • szabii98
    #861
    Végeredmény:
    Ferencváros-Videoton
    0-2
    Nikolic 7', 90'(11es)
  • szabii98
    #860
    Na, azthiszem megjött az első nagyobb akadály a szezonban.
    Ferencváros-Videoton
    16:30, Duna TV
    Hajrá Vidi!
  • ressy14
    #859
  • szabii98
    #858
    hát, az a minimum..
  • pilboy
    #857
    csak és kizárólag egy bajnoki címmel tudnak ezek után kiengesztelni...
  • ressy14
    #856
    Zé Luis (Braga --> Videoton /1 évre kölcsön/) hivatalos
  • ressy14
    #855
    + tavaly ezekkel a külföldiekkel jutottunk be a csoportkörbe, akkor volt értelme idehozni őket, most meg már nem? ne járasd le magad az idehányt fröcsögéssel
  • ressy14
    #854
    a magyarok is ugyanolyan szarok voltak, úgyhogy ez nem jött be.
  • Oziris666
    #853
    Ezért aztán sok értelme van idehozni ezt a sok külföldit...

  • pilboy
    #852
    szégyen!
    rajtunk röhög az ország és európa!!!
  • szabii98
    #851
    :///
  • ressy14
    #850
    Mladost Podgorica - Videoton 1:0, összesítésben 2:2
    továbbjutó: Mladost Podgorica idegenben lőtt góllal

  • ressy14
    #849
    *2 millió juró
  • ressy14
    #848
    Ahogy várható volt:

    Zé Luís (Braga --> Videoton kölcsön) forrás

    transfermarkton millió jurót ér
  • ressy14
    #847
    Kíváncsiságból összeszedtem szerintem mely légiósok feleslegesek nálunk:

    - Pajovic (még 3. számú kapusnak is kevés a srác a mostani felkészülési meccsek alapján, ennyi erővel egy magyar is lehetne a helyén)
    - Apostolopoulos (megvettük, játszott 1-2 barátságos meccsen és átpasszoltuk a Puskásnak)
    - Mamadu (télen már volt nálunk próbajátékon, akkor nem győzte meg a vezetőséget, tavasszal 7 meccset játszott a portugál 2-ben, erre leigazoljuk...)
    - Vítor Gomes (lassú, körülményes, pontatlan, játékszervezőként kuka, Mitro klasszisokkal jobb)
    - Enete (télen próbajáték, akkor nem kellett, ment a Puskásba, ott 60 percet játszott összesen tavasszal, erre leigazoljuk...)
    - U. Nikolic (2 éve még reménységnek tűnt, azóta nem fejlődött semmit, kb. Zsótérral egy szinten vannak, csak a magyar srác fiatalabb),
    - Evandro (egyszer már jól leszerepelt nálunk, remélem sikerül elpasszolnunk),
    - Peric (esélyt sem kapott anno, aztán küldözgettük mindenhova, talán eladjuk). Ez 8. hmm

    Paraiba, Alvarez, Brachi és Lupeta kérdőjel, ők szerintem tudnak jobban is játszani.
  • szabii98
    #846
    nagyon ráültünk az eredményre..
    Stopira nem kezdetése pedig érthetetlen számomra :D
  • ressy14
    #845
    Pár meglátás tegnapról:
    - miért Oli játszott jobb bekket, ha fél éve nem volt pályán?
    - Mamadut miért igazoltuk le és miért ő kezdett Stopi helyett?
    - Vitor Gomes miért nem tud pontosan és gyorsan passzolni?
    - Alvarez miért alibizik?
    - Niko miért képtelen megtartani a labdát és talpon maradni?
    - Kokó miért csak 2 értelmes megmozdulást tudott csinálni?
    - a 2. félidőben miért nem akartunk gólt lőni?
  • szabii98
    #844
    a második félidő tényleg nagyon fos volt..
    idegenben tolunk egy honvédos 4-et és kész :D remélem :D:D
  • ressy14
    #843
    kalap szarok voltunk ne viccelj már

    ezeket gólokkal kellett volna ütni, alig volt helyzetünk, a többség csak alibizett. Gomes elkúrta a taktikát és a felállást is, most szenvedhetünk idegenben is
  • szabii98
    #842
    Gyurcsó góljáig nagyon jók voltunk, persze a tizi után.
    Legalábbis én így látom . Kokó nagyon jól játszott szerintem:D
  • ressy14
    #841
    "A Mladost Podgorica főprofilja a játékosok kinevelése, ezért csak elvétve foglalkoztatnak 25 évnél idősebb labdarúgókat. Egyébként az egyik leghíresebb montenegrói csapat, a Buduænost Podgorica fiókcsapataként szerepelnek, a legtehetségesebb játékosok a Mladosttól a Buduænost együtteséhez kerülnek. Azt is elárulták, hogy szurkolótáborral nem rendelkezik a csapat, csupán a rokonok, ismerősök szoktak kijárni a meccsekre , ezért a podgoricai visszavágón sem számítanak túl sok hazai nézőre"

    LOL, komoly csapat benyomását keltik :D
  • Takezó
    #840
    igen, már ki vagyunk éhezve a jó kis magyar meccsekre :D
  • ressy14
    #839
    picit beleéltem magam, igen holnap :D
  • Takezó
    #838
    Mármint holnap, nem?
  • ressy14
    #837
    Ma egy legalább 3 gólos sikerrel leszek csak elégedett, jó lenne eldönteni a továbbjutást már most. Kb. egy magyar kiesőjelölt szintjén vannak.
  • szabii98
    #836
    Na ki jön meccsre?:)
  • szabii98
    #835
    Moris Enete
    Puskás Akadémia->Vidi
    http://www.vidi.hu/2013/06/22/keteves-szerzodest-irt-ala-klubunkkal-moris-enete.html
  • ressy14
    #834
    Hivatalos:

    Európa Liga selejtező 1. kör: Mladost Podgorica (montenegrói) - Videoton FC
    odavágó: július 4. Székesfehérvár
    visszavágó: július 11. Podgorica
  • ressy14
    #833
    1. kör: Mladost Podgorica (montenegrói) - Videoton
    odavágó: július 4. (a helyszín még nem eldöntött, mivel 2 montenegrói csapat is ugyanabban a stadionban játszaná az odavágót)
    visszavágó: július 11.

    2. kör: FK Senica (szlovák) - Videoton
    odavágó: július 18. Szenice
    visszavágó: július 25. Székesfehérvár