• FTeR
    #52
    1. annak, h hány weblapon _említik_ az OpneGL-t semmi köze ahhoz, h hány játék használja.
    2. aktuális vagy közelmúlt beli játékokról beszéltem 10 éves szarok nem érdekelnek és mint írtam noname gagyik sem. egy quake3 hobbi mod nem tesz ki egy teljes jétékot. minimálisan sincs igazad és tudom, h csak engem akarsz idegesíteni, ezért nem foglalkozok ezzel tovább (csak az EA egy délután alatt több játékot hoz forgalomba mint összes kármek endzsint használó játék együttvéve)
    2/b. nem...

    #48 semmit nem mond és nem is érdekel (ha majd valami gondod van és benézel egy help fórumba akkor csak ezt ad meg, kiváncsi vagyok mire mész vele)

    #49 ki nem szarja le, h mennyi idő alatt bootol? a müködési sebesség a lényeg. egyébként egy hibernált xp hamarabb feláll, ráadásként az összes programmal ami leállítás előtt futott...

    #50 és mire megy vele, ha a 20 perc után feltelepített disztib még semmire sem használható? ezután jöhet a 2 napos konfigolás. igaz ez disztrib és cél függő, van ahol 2 hét (pl egy fullos webszerver winnél 2 nap, redhatnál 2hét).