Sci-fi sorozat
  • mrzed001
    #116
    Személyeskedés téma akkor lezárva, nincs harag :))

    No akkor a témára.
    Van ráció abban amit írsz, viszont ott az anyagi vonzat.
    Ha nekem kevés pénzem van (szegény vagyok, vagy csak spúr, vagy este/délután dolgozok, ....), és nézni akarom a kedvenc sorozatom akkor 2 lehetőség van: letöltöm, vagy VoD (ami még nagyon gyerekcipőben jár, lényegében az első sikerét kellene meglovagolniuk értelmesen, de mivel az internet = ördög ...)
    Szóval elő sem fizetsz a csatornára, hiába te néznéd a sorozatot (ezzel csökkented a nézettséget)
    Persze igazad van, jelenleg az interneten letöltők száma világszám, nem országszintű, de az internet egyre erőteljesebb terjedésével (és az eznembűnteháttölthetem megértésével) ez sztem robbanásszerűen nőni fog az elkövetkezendő években.
    Lehet, hogy igazad van, és jelenleg még nem okoz jelentős (>10%-os) eltérést a nézettségben (ami számokat folyamatosan ostorozok :))), sorozatfüggő és nemtom.
    Azt viszont tudom, hogy ha én kint élnék, nézni akarnám és nem tudnám valamiért (pénz, időpont, valami), akkor nem előfizetnék rá és kialvatlan szemekkel guvvasztanék a Tv előtt, hanem letölteném a neten és kész :))