• Hegyikecske
    #17
    "Pár éve még csak a komoly felhasználók tértek át szélessávra, de 2004-től sikerült tömegszerűvé tenni azt. Annyira jól sikerült az elterjesztés, hogy 2006-tól újra kell pozícionálni a DSL szolgáltatást és ők is bevezetik a letöltési korlátot "fair use policy" szintjén." Na most akkor felmerül bennem a kérdés h most őszintén.. Jó ez nekünk? Akinek fontos a net "komoly felhasználóként" eddig is volt neki.. de az h most 12éves srácoknak is az legyen de csak azér h menőzzenek vele a suliba h hűűdejó nekem már 3Mbites netem van... Ennek nem látom sok értelmét. Valamint én eddig is azt mondtam h nem jó az embernek ha egy szolgáltatóval túl sok kapcsolata van! pgsm... ez is érdekes mer hatalmas pénzeket ölnek a 3G-be és mostanába még csak reklámjukat se láttam, pedig monnyuk a vodefone sokkal kedvezőbb percdíjjakat kínál mint ők! Valamint arról sosem esik szó ha mobil szuélessávnak már tényleg lehetnek káros hatásai (de ez logikusan következik is az "erősebb jelszintű" eszközök alkalmazásából) Valamint a mobil internet még jó dolog is lenne, mobil tv szintén, de video konferenciának én se látom értelmét... Sőtt több hátrányát látom mint előnyét... Na mind1