• [HUN]Stanlee
    #16
    Hoho, mondd meg hol vanitt az a hely, ahol optikan szolgaltatnak, es oda fogok koltozni. Olvastam rola, hogy a keletnemet berlinben(marmint amit nemreg csatoltak vissza) a lakotelepeket felujitottak. Optika a hazig elvezetve, csak eppenseggel nem lehet ra elofizetni, mert senki nem szolgaltat rajta netet. ahogy irtad, adsl meg nincs kiepitve, mert ugye optika van. szoval kicsit maguk alatt vagtak a fat. De azert nem kell felni, itt en a vilag vegen nem kapok adsl-t se, ugyhogy modemen kell netezni - a magyarok nagy alma pedig az olcso adsl-rol szertefoszlik itt kinn.
    Baden würtenbergebn a kabeltv-s szolgaltato ad 20Mbitet, csak 190€-t ker erte. Meggondolnam ketszer is, hogy megeri e nekem egy ilyen net.
    De ertelmesen kialakitott infrastriktura es arkepzes eseten szerintem az optika igenis jo dolog. A filemegosztas meg marad par ember hobbyja, mert sokan nem ertenek hozza, es nekik egyszerubb, ha a t-onlany weboldalon rakattintanak a linkre, es a Mediaplayerben a filmet megnezik. Na ok nem fognak nagy adatforgalmat generalni a halozaton, az biztos.