Az igazi Megasztár?
  • Zsolo007
    #121
    Meghallgattam azokat a számokat. Háááááát....

    Viszont hagyjuk ki a politikát a dologból, a lényeg az, hogy ezek mögött a dalok mögött van valódi érzés.

    Miért ha egy MOról szóló dalban nincs benne a Nagy Magyarország akkor az már nem is rendelkezik valódi tartalommal? Úristen neked még nőnöd kéne....

    Nagy Magyarország halott, az aki nem képes felfogni hogy az a múlt és nem szerezhető vissza, az....

    (tudnék még írni, de az már politika azt meg nem kéne....)

    Ha nem mondod nem jövök rá, hogy jobboldaliak, gondolkozol egy picit és rájössz hogy miért nem adják rádióban. Elsősorban a tartalma miatt, másrészt azért mert szerintem pocsékul énekelnek (de lehet hogy nem, csak nekem van botfülem).

    Csak hogy ne legyek nagyon off:

    Nekem sem tetszett az Ibolya előadásmódja. Szinte végig zsebre tett kézzel énekelt, egyszerűen borzalmas volt...
    Nekem maga a dal sem tetszett, a hangszerelés viszont egész jó volt...

    Alapvetően semmi bajom sincs vele, hangja is van. Viszont az tény, hogy nem vele kellett volna elénekeltetni egy ilyen dalt egy ilyen alkalomkor. (Persze tisztában vagyok vele, hogy miért ő rá esett a választás..)

    A Himnusz dologhoz meg annyit, hogy valóban ráférne egy csere. Egy Himnusznak felemelőnek, vidámnak kell lennie. A miénk nem az. Végül is ez jól tükrözi a magyar életfelfogást: letargia, negatív gondolkodás, depresszió.... Csakhogy ettől még nem jó.