Agykontrollról mindent ide!
  • Anaid
    #470
    Lehet a memóriát is frissíteni agykontrollal?
    Most volt egy érdekes eset vérvétel kapcsán: negyedszerre kérdeztem meg a dokim aszisztensétől, hogy kaphatnék-e egy beutalót, hogy leellenőrizzák a vasamat, mert hiányom volt 2007-ben mérték, nem is csekély. Ennél a beszélgetésnél ott volt véletlen a doki is. Az aszisztensnő állította, hogy nem emlékszik rá, hogy kértem volna beutalót. Viszont kinevetett, hogy egy hónap alatt nem töltődik fel a szervezet vaskészlete. Érdekes memóriája van, arra emlékezett, hogy a beutalókérésem kapcsán cirka 1,5 éve miről beszéltünk, és hogy azt mondtam talán egy hónapig szedtem vastablettát, meg vasdúsan táplálkoztam (ez mellesleg a harmadik próbálkozásomkor volt), viszont arra már nem, hogy az egészről azért beszéltünk, mert beutalót kértem. Hihetetlen, hogy emberek milyen jelentéktelen baromságokat megjegyeznek és a lényegre (állítólag) nem emlékeznek. Mindenesetre megtettem neki azt a szívességet, hogy nem szóltam a doki előtt, hogy igen érdekes a memóriája. Csak az volt a cink, hogy így meg engem nézett a doki hülyének, mivel neki hitt. Szal ha legközelebb találkozom vele ajánlhatok neki majd vmilyen memóriafrissítő technikát? Tudtok ilyet? Köszi.