Agykontrollról mindent ide!
  • Anaid
    #465
    Köszi, de nem próbálom ki. Nem foglalkoztam agykontrollal, de az élet azt dobta, hogy ezen a területen (idegrendszer, akaratlagos befolyásolás...stb.) több tapasztalatom van, mint szerettem volna. Saját tapasztalat, hogy veszélyes dolog játszadozni az idegrendszerrel, bár az elmúlt napokban, amikor csak egy-egy szelet kenyeret tudtam enni jól jött, hogy ne érezzek éhségérzetet, de ettől a szervezetnek még szüksége van táplálékra. Ott a csapda, hogy ha az ember "el tud mulasztani" bizonyos érzeteket akaralagosan hajlamos azt hinni, hogy akkor nincs is ilyesmi. Ehhez, meg nagy mértékű tudatosság és odafigyelés kell, hogy sose felejtse el az ember, hogy bár nem éhes, vagy éppen nem fáj...stb. attól még a probléma nem feltétlen szűnt meg. Az érem két oldala. Könnyebb is és nehezebb is tőle. Megaztán ott a veszély, hogy rögzülhetnek dolgok, amiket nem szeretne az ember, hogy rögzüljön, csak pillanatnyi érdekesség. Nem játék, nem is próbálgatom. Nem akarok senkit lebeszélni róla, hogy próbálgassa, de illik elsorolni, hogy milyen buktatói vannak a dolognak. Az a legjobb, ha spontán a szervezet működik, ahogy kell, hisz mindig optimális működésre törekszik. Bölcsebb, mint a tudat.