Agykontrollról mindent ide!
  • dronkZero
    #379
    Nem. A saját józan paraszti eszemre hivatkozok közben. Hogy hiába végezte el azóta félmillió ember ember ezt a tanfolyamot, ami megváltoztatta az életét; kis országunk még sincs előrébb félmillió gondolatolvasóval és zsenivel, meg nem ugrott meg számottevően a csodálatos gyógyulások száma.

    Pedig a gondolatmeneted alapján ennek kellett volna történnie. Nem történik. Kell több? Nekem nem.

    Az meg egy másik dolog, hogy te ennek ellenére hiszel benne, én meg nem. Illetve vannak előnyei, amiket elismerek(de nem abban az értelmezésben, ahogy Silva tálalja), de nagy részét túlzó, légből kapott mesének tartom. Illetve a tömegpszichózis/hipnózis és az önszuggesszió hatásának. Hogy egyrészt alapja a dolognak, hogy olyan állapotba hozod magad, hogy könnyen befolyásolhatóvá válsz, ott van egy erősen szuggsszív személy, aki beléd beszéli a frankót, meg rajtad van a nyomás, hogy "úristen, körülöttem ennyi embernek sikerül, nekem meg még nem!". Ezt meg kívülről látni csak igazán. Te magadon nemigen fogod észrevenni, hogy megvezetted saját magad. De erről meg már beszéltünk.

    Ha kifizeted, elmegyek. Nekem nem ér annyit, meg amúgy sem pénzelek egy kóklert.