Agykontrollról mindent ide!
  • dronkZero
    #349
    Nem, azért, mert szerintem nem működik. Eggyel lentebb írtam, hogy szerintem hogyan lehet igazolni, hogy működik.

    A felsorolt módszerekre jellemzően vagy nem végezték el ezeket a vizsgálatokat, vagy a kontrollcsoporttól lényegesen eltérő eredményt nem hozott. Vagy esetleg nem volt megfelelően szigorú a vizsgálat pozitív esetben _ÉS_ másnak nem sikerült megismételnie a pozitív eredményt. (Ez már a tudatos csalás kategória)

    Ja! És ez még csak a hatásossága a módszernek, ez teljesen független attól, hogy mi a körítés! Hogy most kiszívja belőled a negatív energiákat, vagy megfelelő hullámra hangolja a lelked, vagy kinyitja a mannacsapokat, az totálisan tökmindegy: a hatásosság ettől független. Mindegy, hogy mivel magyarázza, volt egy állítás, hogy a módszerrel mit fog elérni. Ha adott alanynál elérte, strigula jobbra, ha nem, strigula balra. Kontrollcsoportnál ugyanez, csak ott nem matatunk csakrákkal. Aztán ha nem nagyon tér el a két csoport sikeressége, akkor azt lehet mondani, hogy a módszer nem működik.

    Uh, fáradok. :P