Agykontrollról mindent ide!
  • Muki100
    #244
    Osztálytársaim elmentek hétvégén egy ilyen AK gyülire, és eléggé rá lettek hangolva a témára...
    Az egyik szinte mindig elkésik az első óráról, mert elalszik, hétfőn pedig beért 7:59-re, azt mondja azért mert felébresztette magát, csak utána visszaaludt de még ígyis ideért. Aztán jöttek ők is a hókuszpók történetekkel (volt a visszanőtt ujj, elvágott ütőér körüli izmok összehúzása gondolattal, érettségi tételek, stb.).
    Anyám is elég nagy fanatikusa mindenféle boszorkányságnak, én abszolút ellene vagyok minden ilyesminek, szinte lehullanak rólam még az érzelmek is, nem hogy az ezotéria. 99% racionálisan és logikusan próbálom élni mindennapjaimat.
    Tegnap este "beállítottam" magam ahogy mondták 5:30-as ébredésre, kicsit furán is éreztem magam, de azt hittem azért / lehet mert fáradt voltam.
    Erre valahogy teljesen természetesen felkeltem 5:29-kor. (általában 6 körül szoktak ébreszteni, és elég kómás állapotban szoktam lenni)
    Hát mondom bazdmeglolwtf, ez nem lehet igaz.
    Ma is meg fogom próbálni, ettől függetlenül még nem hiszek az ujjnövesztésben meg időjárásváltoztatásban...