496
Agykontrollról mindent ide!
  • másikisvan
    #256
    Agykontroll
  • mate317
    #255
    Valami félig-ébrenlét szerű, nagyon ritkán fordul elő, alvás közepén. Nagyon fura érzés, pontosabban semmit nem érzek, csak látok. Mintha halott lennék, mindig ez jut eszembe közben. Amúgy rohadt nyugodt érzés, ezért gondolom, hogy ez az alfa állapot lehet.
  • másikisvan
    #254
    Ez is agykontroll -csak máshogy. Más kontrollálja az agyadat. Háá méé az nem jó ? Há de , nem ? Ugye ?? Maagit há nóómális ?
  • HUmanEmber41st
    #253
    Ha ismered az Agykontrollt, akkor a kézlevitációt javasolnám.
    Erre "gyúrj" :D D:
    Egyre jobban! :D :D
  • sz4bolcs
    #252
    Ébren álmodsz? Kifejtenéd ezt bővebben? Fantáziálás vagy valami más?
  • mate317
    #251
    Az alfa nem az az állapot, amikor ébren álmodok? Néha éjszak arra "kelek", hogy nem érzem a testem, olyan mintha halott lennék. Sajna az agykontrollos módszerekkel soha nem sikerült ezt reprodukálni, valami jó tipp nincs?
  • suberti
    #250
    Sziasztok!
    Szeretnék sok félreértést tisztázni azokban ,akik nem látják a lényegét az agykontrollnak.Érdekes ,amikor valamilyen nevet adunk valaminek egyből az alapján ítélkezünk és kategorizálink.A lényeg abban rejlik ,hogy ez a modszer egy segítseget ad olyan embereknek akik a neveltetésuk , es gondolatrenszerük miatt tele hibás gondolatokkal élnek ,és ezen szeretnének változtatni!!!Ami miatt pedig sokan szkeptikusak az pedig azért van ,mert ebben semmi különös dolog nincs !!Itt azokat a technikákat tanulhatja meg az ember amit egyébként születésük avagy neveltetésük szerencsés egybeesésével alapból bennuk van a siker ,tehát ha nam adnánk neki nevet akkor nem lehetne támadni ,mivel így élnek azok az emberek akik sikeresek és képesek nagy dolgokat elérni,anélkul hogy nevet adnának miként és hogyan gondolkoznak .Remélem ezzel a hozzászólással sikerült pár embernél tisztába tenni sok dolgot.

    Szép Napot Mindenkinek!!!!
  • slime001
    #249
    Megszereztem a könyvet. Már majdnem egy hete "agykontrollozok". Esténként lemegyek alfába (reggel mindig elalszok, akkor sose sikerül). Nincs benne semmi különös. Ilyesmit eddig is csináltam csak úgy értem el, hogy figyeltem a levegő vételre meg próbáltam ellazulni. Szerintem az egész azon alapszik, hogy bemagyarázz magadnak valamit. Belehet azt is magyarázni, hogy beteg vagy, rosszul vagy fáradt vagy és azt is, hogy jól vagy. Nem kell ehhez semmilyen agykontroll. Szerintem azoknak jók akik nem vallásosak és ad nekik egy támaszt, egy kis önbizalmat. Csak ehhez nem tudom miért van szükség tanfolyamra, könyvre meg hanganyagra. Ha hülyeséget beszélek bocsi! Nekem ez jött le a könyvből, ez a véleményem.
  • slime001
    #248
    Engem érdekel. Szerintem nyugodtan jöhet ide. Nekem is lenne 1 kérésem. Régebben megtaláltam a José Silva - Agykontroll könyvet, de most sehol se találom ás nem bírom letölteni. Akinek megvan dobjon már egy pü-t köszi!
  • futuristic
    #247
    Sziasztok! érdekel benneteket telepátiával kapcsolatos dolog?? vagy húzzak a ***ba, ezzel a témával??
  • HUmanEmber41st
    #246
    Igen, a racionalista szívesen kizárná az érzelmeket, hiszen csak valami gusztustalan hormonok zavarják a jéghideg logikát.
    Szerencsére, az élet az másmilyen:D :D

    Alan Bloch:
    Az ember az másmilyen

    Archeológus vagyok, és az Ember a témám. De akkor is kíváncsi vagyok, meg fogjuk-e valaha ismerni az Embert - már úgy értem, hogy a halott bolygókon végzett ásatások útján sikerül-e megállapítanunk, miben különbözött igazán a robottól. Mert tudják, én találkoztam egyszer emberrel, és tudom, hogy nem olyan egyszerű a dolog, mint ahogy azt az iskolában tanították.
    Van néhány följegyzésünk persze, és a magamfajta robotok azon fáradoznak, hogy kitöltsék a hézagokat, de úgy érzem, még nem mentünk sokra. Tudjuk, vagy legalábbis a történészek azt állítják, hogy tudjuk, az Ember egy Föld nevű bolygóról jött. Azt is tudjuk, hogy merészen szállt csillagról csillagra; s ahol megállt, mindenütt gyarmatot létesített - embereket, robotokat hagyott hátra -, arra számítva, hogy visszatér. De soha nem tért vissza.
    Azok voltak a Világ fényes napjai. De vajon mi már olyan öregek vagyunk? Az Emberben lobogott a láng - ha jól tudom, úgy mondták, az "isteni" láng -, az röpítette át az éjjeli égbolton, de mi elvesztettük az emberszőtte háló szálát.
    Tudósaink azt mondják, az Ember nagyon hasonló volt hozzánk - kétségtelen, hogy az Ember csontváza majdnem ugyanolyan, mint a roboté -, csak az valami mészvegyületből készült, nem titániumból. Olyan tudós dolgokat emlegetnek, mint a "túlnépesedés" meg a "csillagvilág vonzása". Mindegy, akkor se lehettünk egyformák.
    Mikor utoljára voltam kiszálláson az egyik belső bolygón, személyesen találkoztam az Emberrel. Bizonyára az Utolsó Ember volt abban a naprendszerben, mert már beszélni is elfelejtett - nagyon rég magára maradhatott. De mikor megtanulta a nyelvünket, jól megvoltunk, már arra gondoltam, hogy hazahozom. De valami baja esett.
    Egy szép napon, mindenlátható ok nélkül, panaszkodni kezdett, hogy melege van. Megmértem a hőmérsékletét, és arra a következtetésre jutottam, hogy kiégett a hőszabályzó áramköre. Volt nálam egy készlet tartalék alkatrész, s minthogy szemmel láthatólag elromlott, munkához láttam, hogy megjavítsam. Kikapcsolnom gyerekjáték volt. Beledöftem a nyakába a tűt, hogy rövidre zárjam, s éppúgy nem mozdult többé, mint egy robot. De mikor kinyitottam, belül már egészen más volt. Összeraktam, de csak nem akart megindulni. Aztán valahogy szétmállott - mire a munkámmal elkészültem, körülbelül egy év múlva, és hazaindultam, nem maradt belőle semmi, csak a csontja.
    Igen, az Ember valóban más volt.


    Göncz Árpád fordítása
  • artschi
    #245
    hajrá-hajrá, csak így tovább :)
  • Muki100
    #244
    Osztálytársaim elmentek hétvégén egy ilyen AK gyülire, és eléggé rá lettek hangolva a témára...
    Az egyik szinte mindig elkésik az első óráról, mert elalszik, hétfőn pedig beért 7:59-re, azt mondja azért mert felébresztette magát, csak utána visszaaludt de még ígyis ideért. Aztán jöttek ők is a hókuszpók történetekkel (volt a visszanőtt ujj, elvágott ütőér körüli izmok összehúzása gondolattal, érettségi tételek, stb.).
    Anyám is elég nagy fanatikusa mindenféle boszorkányságnak, én abszolút ellene vagyok minden ilyesminek, szinte lehullanak rólam még az érzelmek is, nem hogy az ezotéria. 99% racionálisan és logikusan próbálom élni mindennapjaimat.
    Tegnap este "beállítottam" magam ahogy mondták 5:30-as ébredésre, kicsit furán is éreztem magam, de azt hittem azért / lehet mert fáradt voltam.
    Erre valahogy teljesen természetesen felkeltem 5:29-kor. (általában 6 körül szoktak ébreszteni, és elég kómás állapotban szoktam lenni)
    Hát mondom bazdmeglolwtf, ez nem lehet igaz.
    Ma is meg fogom próbálni, ettől függetlenül még nem hiszek az ujjnövesztésben meg időjárásváltoztatásban...
  • HUmanEmber41st
    #243
    Valamit kívánni sokkal 1szerűbb, mint azt kérni, h ne történjen meg.
    Akkor 1 ( a nem kívánt eseményt) helyettesítő másik dolgot kell kérni.
  • sz4bolcs
    #242
    ciki. :-)
  • vizes
    #241
  • patiang
    #240
    Az iraki háború előtt a világ összes agykontrollosa egyidejűleg akarta megakadályozni a csatát.
  • zebulon
    #239
    Írjatok valamit ami tuti meggyőző.Ki, hogy tud segíteni önmagán az agykontrollal?
  • Gogg
    #238
    inkább hivj fel... telefonkönyv dávid.... hívás :D
  • Fehér Puma
    #237
    ott nincs fórum :P
  • HUmanEmber41st
    #236
    Talán látogass el a magyar A.K. oldalra :D
  • Fehér Puma
    #235
    sziasztok. Még régebben elolvastam a könyvet. A programozás terén elég sikeres vagyok, még akkor is érezhető a hatása már másnap ha nem éltem bele eléggé magam, szarul vizualizáltam és nem elég ideig. Így érdeklődnék a többi Ak-s tevékenység után is. Pl.ki küldött üzenetet ismerősének , vagy ki programozott megoldást hozó álmot esetleg ért e el vki eredményt az elmetükrözéssel (asszem a laboros)? Tapasztalataitokat szivesen venném.

    Válaszokat előlre is köszönöm.
  • Mihail
    #234
    egyetértek hogy nem kéne túlmisztifikálni
  • HUmanEmber41st
    #233
    Talán azért alkalmazzák a TVshopban is a pozitív megközelítéseket, mert hatékony. MInt az Agykontroll.
    Vannak olyan beállítottságú emberek, akik képtelenek használni, megérteni.Sorry, nekik nem jön be. Akiknek meg igen, azok használják.Mindent, amit a tanfolyam elején megígérnek, megtanulható.
  • sz4bolcs
    #232
    Ez így van. Ezért is nem kéne túlmisztifikálni sem az agykontrollt, sem a meditációt vagy a mantrázást.
    Sokan hajlamosak túlértékelni ezeket az eszközöket, és ezt ki is használják.
    Ilyenkor nem látják, hogy pl. a tvshopos jobbleszneked, és társai ugyan így működnek, ugyanilyen hatást váltanak ki.
    "Agykontrol az tuttifrankó, működik, Billy's bootcamp csalás és ámítás."
    Ezért írtam, hogy az auditálás az agykontrol a javából, mégpedig nagyon hatékony.
  • Mihail
    #231
    az agykontrollban nincsen semmi humbuk, José Silva az agykontroll megalkotója egész egyszerüen kidolgozott az emberek számára egy jól érthető meditációs rendszert ami a vizualizáción alapul, nemértem miért keveritek ide a a Scientiológiát amikor az egy vallási szekta, az agykontroll pedig csak egy szélesebb körben alkalmazható meditációs/relaxációs technikát oktat. De mivel egy nyugati módszer, ezért nem rendelkezik akkora mélységekkel mint egy ősi keleti módszer mint például a chi kung, ezért az agykontroll inkább csak egy jó kiinduló pont. Ha valakinek nem válik be, akkor érdemes egy komplexebb és kiforrotabb rendszert keresni, mint pl. az említett chikung vagy ilyen a jóga is, esetleg a tibeti gyógyítás, stb.
  • marcio mela
    #230
    Ja.Talán meg kellene ismételni a tanfolyamot.
  • sz4bolcs
    #229
    biztos rosszul csináltad :D

    rosszul mantráztad a szót.
  • marcio mela
    #228
    Eltaláltad.
  • sz4bolcs
    #227
    Az igaz, de pl. a szcientologiában alkalmazott auditálás kb. ugyanezzel a módszerrel fejleszti a pácienst.
  • HUmanEmber41st
    #226
    Az A.K.-nak semmi köze az öltönyhöz..
  • sz4bolcs
    #225
    szcientológusokat érdemes megnézni, ők is ezt az agykontrollt alkalmazzák. :)
    széles mosoly, öltöny powa.
  • sz4bolcs
    #224
    Tök mindegy, hogy a tvben mondogatják, hogy "maga boldog, okos, kiegyensúlyozott, stb. stb.", vagy magadnak mondogatod, ugyanúgy hat.

    Ugyanolyan hazugságnak tartom mindkettőt.
    Abban a részükben nem hazugság, hogy valóban kifejtik ezt a hatást.
  • HUmanEmber41st
    #223
    El is Végezted a TM-et?
    Megkaptad amit meg kellett kapjál?
    ( nem az AIDS-t :) )
  • HUmanEmber41st
    #222
    Csak éppen a TVs cucc 100% hazugság, ez meg működik.
    Ennyi a különbség.
    Ha volna olyanod, amit ezzel a módszerrel lehetne kontrolálnod, Neked is működne :) :)

    Hajrá Démon! Ne hagyd magad!
    Ha sokat gyakorolsz, majd csinálhatsz egy új reget, Angel néven :D :D
  • sz4bolcs
    #221
    Ja ez a bíztató jel tényleg durva volt.
    Talán attól kellenének bíztató jeleknek megjelenniük, hogy gyakorolsz, nem attól, hogy más azt mondja, hogy tuttifrankó.
    A másik meg az, hogy hogyan nem hisz valaki a tvnek, amikor az agykontrol is kb. hasonló módszerrel működik:
    mantrzod, hogy boldogabb vagy, esetleg vizualizálsz is hozzá valami szivárványt, és tényleg boldogabb leszel.

    nem sokban különbözik a tvs cuccoktól.
  • marcio mela
    #220
    Miért nem?Én is ott hallottam az agykontrollról.
  • daeemoon
    #219
    Jólvanna :$ A tvnek meg nem hiszek -,-
  • marcio mela
    #218
    Adjatok vmi bíztató jelet, legalább jobban nekiesek

    Ez volt a hét legjobb aranyköpése!Nem láttál még WS Teleshop reklámot?Ott olyan talpbetétet kapni ami megváltoztatta az emberek életét.Magabiztosabbak,sikeresebbek lettek,keményebben dolgoznak és még pénzt is megtakarítanak.De Billy´s Bootcamp Edzésprogramja se kutya.
    Billy arra ösztönzi Önt, hogy akár 7 nap alatt jobb kondícióba kerüljön, mentálisan és fizikailag egyaránt.
    Ha van pénzed akkor van tanfolyam is amiről elmondják milyen hasznos.
  • daeemoon
    #217
    Most hogy így ráakadtam erre a topikra, akkor mesélgetek ha nem baj ^^
    Igyexem megtanulni én is az agykontrollt (nem rég jöttem rá hogy rosszul csinálom :/ ) az emlékezés javítás működik :) Meg néhány tulajdonságom megváltoztatására, javítására kívánom használni. :) Adjatok vmi bíztató jelet, legalább jobban nekiesek :D És ahogy olvastam a tanfolyamnak idehaza nincs sok értelme, pedig idén szerettem vna beiratkozni. És persze még annyit hozzáteszek, sikerült növelnem kicsit az önbizalmam, és az optimizmusomat részben az agykontrollal (részben) :)