fifa 2006
  • Solidus
    #45
    Nah,hát akkor leirom a véleményemet mivel mindkét játékot(FIFA06,PES5) sikerült megszerezni múlt héten.Kezdeném a PESsel.A konami ismét kitett magáért,grafikában szerintem veri a FIFAt talán még játékmenetben is,és az ember még a licenc problémákat is elnézi elvégre lehet hozzá szerezni javitó progit és újra kilehet irni.De a FIFA 06 számomra egy új rész a többihez képest.Kezd elPESesedni.Ami csak jót jelent.Végre nem megy a labda pontosan a csapattársamhoz,kell egy kis ügyesség hozzá,Nem csak én támadok hanem már a gép is megemberelte magát és messziről bombáz taktikázik cselez,üresre játsza magát.Sok pozitiv dolog került a 06ba.Nekem a játékosok igazolásánál a kereső tetszik.Végre nem kell csapatonként körülnézni.Elég ha csak begépelek öt betűt aztán kiadja a találatokat.Azért a menededzser módot egy kicsit túl kombinálták dehát ez van.A kameranézetek végre egész jók,és a grafika is elfogadható,igaz ez csak kozmetikázás az elöző részhez képest,de akkor is haladás.Egy a lényeg,nekem bejött.Tudom ajánlani.Akinek meg nem tetszik és nem licenc függő,és egy picit többet vár egy focis gamától akkor neki pedig a PES5öt tudom ajánlani.Nekem mindkettő a szivemhez nőtt.
    -elfordul,elmorzsol egy könnycseppet a szeme sarkában,nagyot sóhajt majd távozik-