87
fifa 2006
  • Solidus
    #47
    Kicsit több időt töltöttem a 2 játékkal tegnap(FIFA06,PES5).Jobb a Pes...:(
  • mateus33
    #46
    A neten már fent van:)
  • Solidus
    #45
    Nah,hát akkor leirom a véleményemet mivel mindkét játékot(FIFA06,PES5) sikerült megszerezni múlt héten.Kezdeném a PESsel.A konami ismét kitett magáért,grafikában szerintem veri a FIFAt talán még játékmenetben is,és az ember még a licenc problémákat is elnézi elvégre lehet hozzá szerezni javitó progit és újra kilehet irni.De a FIFA 06 számomra egy új rész a többihez képest.Kezd elPESesedni.Ami csak jót jelent.Végre nem megy a labda pontosan a csapattársamhoz,kell egy kis ügyesség hozzá,Nem csak én támadok hanem már a gép is megemberelte magát és messziről bombáz taktikázik cselez,üresre játsza magát.Sok pozitiv dolog került a 06ba.Nekem a játékosok igazolásánál a kereső tetszik.Végre nem kell csapatonként körülnézni.Elég ha csak begépelek öt betűt aztán kiadja a találatokat.Azért a menededzser módot egy kicsit túl kombinálták dehát ez van.A kameranézetek végre egész jók,és a grafika is elfogadható,igaz ez csak kozmetikázás az elöző részhez képest,de akkor is haladás.Egy a lényeg,nekem bejött.Tudom ajánlani.Akinek meg nem tetszik és nem licenc függő,és egy picit többet vár egy focis gamától akkor neki pedig a PES5öt tudom ajánlani.Nekem mindkettő a szivemhez nőtt.
    -elfordul,elmorzsol egy könnycseppet a szeme sarkában,nagyot sóhajt majd távozik-
  • Winz
    #44
    Már lehet kapni?
    Ez a rva fifa gém csal,az FA kupadöntőn verhetetlen ez a pitsa MU,ritka nehéz gólt szerezni
  • Ortopéter
    #43
    Szerintem meg túl steril. Mármint a fifához képest
  • mateus33
    #42
    Játékélményben simán veri sztem a Fifát:)
  • mateus33
    #41
    Elkezdtem nyomni a PES5-öt,így elsőre elég faszás:)
  • mohus
    #40
    hátha...

    WE9/PES5 hungary vs sweden
  • mateus33
    #39
    Kipróbáltam PC-n is Ps2-őn is,el lehet vele játszogatni haverral,de amúgy felejthető...Még a PES5-öt akarom kipróbálni,hátha az komolyabb.
  • mohus
    #38
    "Most olvastam el az 576 Konzolban a tesztet. Engem meggyőztek."

    engem is

    TUTI NEM TESZEM A GÉPEMBE:)
  • sp00n
    #37
    Már egy hete kiadták az összes létező konzolra, az MMben legalábbis mindegyikre volt.
  • Solidus
    #36
    Intel Pendiumom 8, 8,9ghz, geforce19 woodourasherr 3d 1024Mbite,72colos monitor,meg usb egér és tápszegény barátnő....
  • Ortopéter
    #35
    Ps2-őn?
    nem tudom :))
  • vg
    #34
    "mennyi a gépigénye?"

  • Ortopéter
    #33
    Azt nem tudja valaki, hogy miért van az, hogy nem vihetem át a karieremben évv végén más csapathoz a segitőimet? Megint kezdhetem előről a fejlesztésüket. A 2005 ben lehetett.
  • Ortopéter
    #32
    mind.
  • urbijoe
    #31
    melyik a magyar verzio?
  • Ortopéter
    #30
    na ennél azért jobban megy a magyar
  • Ortopéter
    #29
    Az elejé mikor mielött az egész elindul felül van. r1-l1 oszt közvetlen a lengyel mellett.
  • FoToS
    #28
    És hol lehet magyar nyelvre váltani a játékot?
  • Ortopéter
    #27
    Ha már megy a karrier akkor ezt menetközben nem tudom megcsinálni?
  • Winz
    #26
    Kreálsz egy játékost pl a wezbromba,aztán a carriermódban a wezbromot választod,és már te is jáccol benne.
    Vagy az edit player-ben kiválasztod az egyik gémert és csak a nevet módosítod,és szintén a carrier módban azt a csapatot választod.
    A fifa 05-ben nem adták el a játékost érdekesmódon.
  • Ortopéter
    #25
    Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a kreált játékos megjelenjen a csapatomban?
  • Winz
    #24
    Nekem még az "teccett" a játékba,hogy mikor kreáltam egy játékost és végignyomtam a szezont,megnyertem a ligát, a ligakupát igaz az FA-n szopókáztam a MU végett,szal mikor meghosszabbítottam a szerződést a köv évre a kreált játékost szépen elpasszolták valakinek,természetesen év közben nem lehetett vele szerződész kötni semmilyen szinten,szal magam láttam jáccani a Nyúkásztlben mikor a szezont a Wezbrommal nyomtam.
    Most elkezdtem új szezont de csak a tulajdonságait változtattam meg egy adott játékosnak és a nevét,valszeg a köv szezonban ezt is aladja a gép a tudtomon kívül:hányás
  • Ortopéter
    #23
    mármint tényleg átmegy a hálón. Állitólag most sokkal élethűbb a háló. Hát nem tudom.... utoljára a Pintértől láttam ilyet de az sem ma volt.
  • Ortopéter
    #22
    ja ja
  • mohuska
    #21
    Én nemrég toltam vele.....átment a labda a hálón.....1 harmatgyenge Ronaldo lövés, gurítás után!!!!!!!!Na az milyen!!!!?
  • Super Mario
    #20
    Igen? Ezesetben külön érdekel a program. Nem szoktam focik progikkal játszani, de ez most nagyon érdekel! Csak az 576 Konzolban úgy tudják, hogy még egyenlőre csak PS2-re jelent meg, de én lennék a legboldogabb, ha lenne GC-n is.
  • Ortopéter
    #19
    Hát akció közben nem valami nagy élmény a grafika. az átkötők jök de a többi.....
    A managger mód tetszik magyarul. És elég nehéz is lett így elsőre. Legalábbis a 2005-höz képest.
    Tényleg! Van még valamilyen játék magyarul?
  • Taranov
    #18
    GameCube-ra kiadták szerintem.
  • Super Mario
    #17
    Most olvastam el az 576 Konzolban a tesztet. Engem meggyőztek. Csak kár, hogy nem adják ki Nintendóra. A Nintendo mindig kimarad a nagy címekből :-(
  • FoToS
    #16
    Hol lehet :-)
  • FoToS
    #15
    Hol lahat átváltani magyarra?
  • gammar
    #14
    fifa 2006PAL dnsid xx xx01 40 FC
    Fontos az xx xx=id random (id generatorral)[random,chek id]
    Utána windiip scan ,majd beírni az új id-t majd pach werify
    Amikor megvan sem a id generátort sem a windiipet ne csukd be!!
    ezután alkohol120%lemezre írás!
  • akyyy
    #13
    nem értek a konzolhoz, sorry!:)
  • mila69en
    #12
    ja lehet rá kötni network adapter a slim-be meg alapból bele van épitve semmi furcsa nincs ezen
  • Coooper
    #11
    Este rápróbálok én is online. Ha kábelnetem van, kell hozzá még valami (router, PC), vagy mindent be tudok állítani a játék menüjében? Valami jelszót/kódot kér?
  • gammar
    #10
    cooper ja meg a lászló csabi interjúját se...
    Best of Lothar MAtheus fanclub:)
  • gammar
    #9
    most a hungary national team -et állitgatom benne.
    Várom azoknak a ps 2 gaméknak a listáját ami megy magyarul is.
  • gammar
    #8
    estleg tutorial online ps2 rovatom (dnas id)is taglalja a beállításokat:))