10778873761175869705.JPG
F2P F.A.Q. (magyar) |
Hivatalos F.A.Q. (angol) | Lotro-wiki | BunnyLotro - Hasznos Tippek



Magyar Fansite (hivatalos)



Nagyobb Kinshipek
Gondolin's Heritage [Evernight]

Kisebb Kinshipek
Seven Gates of Gondolin [Lau & EN]
Last Enclave of Hope [Evernight]
Szikra [Evernight]
The Last Sanctuary [Laurelin]


Nincs tört szerver, a topik olvasói/használói csak eredeti játékkal játszanak, és nem fognak tört szerverrel kapcsolatos kérdésre válaszolni!

  • Shilkor
    #9822
    Lehet, hogy igazad van, es keverem a szerokat. Igazat megvallva meg 6-7 eve probalgattam oket, es szinte vegig Evernighton jatszottam, meg mindig van 1 karim ott, de a tobbit atvittem Snowra.
    Az elejen megeri a vipet megvenni, mert rengeteg uj dolgot kilockol. Pont ezert erdemes akkor letrehozni VIP alatt 1-2 toont is, mert a spec skilleket unlockolja, virtuekat is. Ha elmulik a VIP status, akkor permium member leszel, ami a legtobb dolgot megtartja: a teruletnyitason kivul minden megmarad, ha olyan teruleten kezdtel el kuldizni, deedezni, ami most megint lockos lesz, akkor a kuldit-deedet befejezheted.
    Swift travel, bank, trait tree spec skill, virtues, class trait.. .stb minden megmarad. +500 tp mihez hozzajonnek a teruleteidbol szezett tpk, es 1000-1500 felett vagy TP ben, amibol stilustol fuggoen jatszhatsz:
    2-3 karaktert inditva vip alatt 3000+ TPd lehet, amivel vagy megveszel kovetkezo teruletet, vagy beruhazol egy expansionba.
    Pl Moria vagy end-game miatt kesobb Helms Deep.
    En azt mondom gyere at erre a szerverre, mert ha rpzni akarsz itt is talalsz olyan embereket, de ennyi magyart, meg ennyi aktiv jatekost nem hiszem hogy talalsz ott.