10778873761175869705.JPG
F2P F.A.Q. (magyar) |
Hivatalos F.A.Q. (angol) | Lotro-wiki | BunnyLotro - Hasznos Tippek



Magyar Fansite (hivatalos)



Nagyobb Kinshipek
Gondolin's Heritage [Evernight]

Kisebb Kinshipek
Seven Gates of Gondolin [Lau & EN]
Last Enclave of Hope [Evernight]
Szikra [Evernight]
The Last Sanctuary [Laurelin]


Nincs tört szerver, a topik olvasói/használói csak eredeti játékkal játszanak, és nem fognak tört szerverrel kapcsolatos kérdésre válaszolni!

  • HunAnFionn
    #9465
    Köszönöm a válaszokat!

    Kissé megkavart az egyik lotro-cikk a mesterségekről.
    ( http://caerfinon.wordpress.com/2012/02/26/the-magnificent-seven-of-lotro-crafting/ )
    De másodszorra elolvasva látom, hogy nem úszom meg tápolást. Igazából nincs is vele bajom, szeretek a kariaimmal questelni, viszont jó sokáig el fog tartani míg felhúzok akár egyet is max. szintig. Sebaj, végül is ez türelem játék.
    Azt még meg szeretném kérdezni, hogy szerintetek milyen szint felett érdemes klánt keresni? Egyelőre még elvagyok az újdonságokkal és a solo questekkel, de előbb-utóbb nekem is szükségem lesz társakra a fellowship questekhez. S amúgy mik a tapasztalatok a magyar klánokkal kapcsolatban? Aktivitás, segítőkészség, lélekszám, hangulat, követelmények, stb. tekintetében? A lotro.hun elolvastam pár klán bemutatkozóját de azok csak általánosságokat fogalmaznak meg a klánbeli élettel kapcsolatban. Esetleg valaki tudna is ajánlani egy zöldfülű-barát klánt?