130/80
  • normanrls
    #160
    Koszi a valaszt.

    Szivemnek nincs baja. A 170cm-hez a 90kilo valoban soknak tunik, de nem olyan veszes a helyzet, nem nezek ki tul kovernek, bar van rajtam felesleg. Setalas is ok, nem szokott gondot okozni.
    Valoszinuleg veszek egy bringat es heti 2x a munkahelyre bekerekezek, mert csak 5km-re van a melohely.
    Betablokkolot meg kiprobalom, hogy csak este veszem be.

    Visszagondolva, reggel mindig levert voltam es este tertem mindig is magamhoz es ez igy ment miota az eszemet tudom. Valoszinuleg a reggeli gyogyszer beszedese lehetet az ok.

    Naponta reggel es delben kaveztam, es megittam fél liter light kolat.
    Egy honapja a dieta kezdetekor leszoktam a kaverol es a kolarol is.
    Szoval miota egeszsegesebben akarok elni, azota vagyok rosszabbul ;)

    Ezzel egy idoben a szokasos 1 betablokkolo helyett nehany napig 2 vettem be veletlenul. Mikor eszrevettem, akkor vette le a doki a napi egyet felre. Jobban is lettem, de nem teljesen. Ekkor kezdtem el otthon meregetni a vernyomasom. A tuladagolasnak voltak jelei is, sokat kelett pisilnem. (A doki szerint leterhelte a szivem es a szervezetem probalt megszabadulni tole.)

    Szoval reggel be fogom venni az egy darab kalcium csatorna blokkolot este meg a fel, vagy inkabb negyed betablokkolot. Es meregetem a vernyomasom tovabb.