Kérlek linkeld be ide az új topic-okat! | Nem látogatod sűrűn a fórumot? Itt megtudhatod milyen témák nyíltak utolsó látogatásod óta!
  • shrek82
    #74
    Játékosok fóruma >> Zoo Tycoon Dinosaur Digs

    #1 skeagen

    sziasztok!!

    Lenne egy kkérdésem:
    Honnan lehet letölteni a zoo Tycoon Dinosaur digs teljes verzióját?


    --------------------------------------------------------------------------------

    Mobil fórum >> Nokia 6101 probléma

    #1 galmat

    Hello!2 hete vettem egy új nokia 6101-et.Az a gondom h a videokat nagyon szaggatva játsza le.Sőt a java játékok is lassan,akadozva futnak,pedig nem keveset fizettem érte(50000-t).A telefon szoftvere lassú vagy ez a gond csak nálam van?Mert pl a 6170-nél a videok tökéletesen futnak.Segítsetek please!!

    --------------------------------------------------------------------------------

    Mobil fórum >> Infra probléma

    alcím: Hogyan tudnék alcatel ot 556-ra javát küldeni?

    #1 imi25

    Segítséget szeretnék kérni.
    Alcatel OT 556 telefon készülékemre szeretnék java programokat küldeni infrán, de a telefon elutasítja.
    Kérlek segítsetek!
    Kösz!


    --------------------------------------------------------------------------------

    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> Winamp 5.1 vs. CPU

    #1 azazel

    Ha elindítom a legújabb winampot, a processzorhasználat rögtön 100%-ra ugrik, ami szerintem nem normális. Nálatok is ezt csinálja, vagy csak nekem nem okés valami?

    --------------------------------------------------------------------------------

    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> Streamer mentés

    #1 matad

    Sziasztok! Hallottam róla hogy létezik u.n. streamer lopó progi, ha tud valaki ilyet név szerint, irja meg nekem! Esetleg egy linket küldenétek ahonnan letölthető azt is megköszönném.

    --------------------------------------------------------------------------------

    Konzolosok fóruma >> Nóbeldíjat a PS3 emulátorért

    #1 Sir Quno Jedi

    Témanyitónak megemlítem, hogy IGEN !

    --------------------------------------------------------------------------------

    Sport fórum >> DTM

    alcím: http://www.dtm.de/

    #1 Istencsáaszár

    Nemtaláltam ilyen topicot...

    Mostvolt verseny Istambulban nagyon izgalmas volt...




    --------------------------------------------------------------------------------