79
Kérlek linkeld be ide az új topic-okat! | Nem látogatod sűrűn a fórumot? Itt megtudhatod milyen témák nyíltak utolsó látogatásod óta!
  • Amse
    #79
  • blackgamer
    #78
    Yeah! a mai nappal fölöslegessé vált a topic, mivel elkészült a LISTA, ami az új topic-ok alatt kapott helyet!
    Köszönet érte a fejlesztőknek, és külön köszönet mindazoknak akik linkeltek ide megnyílt témákat!
    a holnapi nap megkérem a moderátorokat a topic törlésére...
  • Amse
    #77
    gondolkozz, vagy olvasd el az első hsz-t.
  • blackgamer
    #76
    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> medion mp3 player

    --------------------------------------------------------------------------------

    Konzolosok fóruma >> fifa 2006 ps2

    #1 gammar

    És igen megérkezett a JÁTÉK!
    először regisztráltam online módban és egy japán 15 éves sráctól a juventustól kaptam (milan)7 gólt...
    És igen emberek a játék tud magyarul !!!


    --------------------------------------------------------------------------------

    Hardware fórum >> Ati video in

    --------------------------------------------------------------------------------

    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> mixer oktató video

    alcím: Elsősorban dobálást oktató videokat keresnék

    --------------------------------------------------------------------------------

    Általános eszmecsere >> Strabag Rt????

    --------------------------------------------------------------------------------

    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> Beszélő progi

    --------------------------------------------------------------------------------

    Általános eszmecsere >> Zwack Kosher Pálinkák

    alcím: Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni

    --------------------------------------------------------------------------------

    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> vizuális fejlesztő rendszer

    alcím: ingyenes, windows alá

    #1 hmhm

    Létezik ingyenesen windows alá ilyen fejlesztő rendszer ?

    --------------------------------------------------------------------------------

    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> Animator Programok

    alcím: Linkek, Hírek

    --------------------------------------------------------------------------------
  • Shaman
    #75
    Nem értem minek ez a topig,ha eccer van a fórum főldalon egy "legújabb topikok" lista...
  • shrek82
    #74
    Játékosok fóruma >> Zoo Tycoon Dinosaur Digs

    #1 skeagen

    sziasztok!!

    Lenne egy kkérdésem:
    Honnan lehet letölteni a zoo Tycoon Dinosaur digs teljes verzióját?


    --------------------------------------------------------------------------------

    Mobil fórum >> Nokia 6101 probléma

    #1 galmat

    Hello!2 hete vettem egy új nokia 6101-et.Az a gondom h a videokat nagyon szaggatva játsza le.Sőt a java játékok is lassan,akadozva futnak,pedig nem keveset fizettem érte(50000-t).A telefon szoftvere lassú vagy ez a gond csak nálam van?Mert pl a 6170-nél a videok tökéletesen futnak.Segítsetek please!!

    --------------------------------------------------------------------------------

    Mobil fórum >> Infra probléma

    alcím: Hogyan tudnék alcatel ot 556-ra javát küldeni?

    #1 imi25

    Segítséget szeretnék kérni.
    Alcatel OT 556 telefon készülékemre szeretnék java programokat küldeni infrán, de a telefon elutasítja.
    Kérlek segítsetek!
    Kösz!


    --------------------------------------------------------------------------------

    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> Winamp 5.1 vs. CPU

    #1 azazel

    Ha elindítom a legújabb winampot, a processzorhasználat rögtön 100%-ra ugrik, ami szerintem nem normális. Nálatok is ezt csinálja, vagy csak nekem nem okés valami?

    --------------------------------------------------------------------------------

    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> Streamer mentés

    #1 matad

    Sziasztok! Hallottam róla hogy létezik u.n. streamer lopó progi, ha tud valaki ilyet név szerint, irja meg nekem! Esetleg egy linket küldenétek ahonnan letölthető azt is megköszönném.

    --------------------------------------------------------------------------------

    Konzolosok fóruma >> Nóbeldíjat a PS3 emulátorért

    #1 Sir Quno Jedi

    Témanyitónak megemlítem, hogy IGEN !

    --------------------------------------------------------------------------------

    Sport fórum >> DTM

    alcím: http://www.dtm.de/

    #1 Istencsáaszár

    Nemtaláltam ilyen topicot...

    Mostvolt verseny Istambulban nagyon izgalmas volt...




    --------------------------------------------------------------------------------
  • cSuwwi
    #73
    lehet hogy hülye kérdés, de ha értesz vmennyire a phphoz vagy bármilyen webes nyelvhez, meddig tartana egy olyan scriptet írni, ami mittudomén 2-3 óránként lekéri a fórumfőoldalt, és kiszedi belőle az új topik címeket? (az egyezőket kihagyná). A cuccost meg egy adatbázisba kimenti, amit lekérhet bárki? Gyors pontos, és nem kell vele szórakozni, mert magától elvégzi. (Időzítésnek a crontab megfelel, az uw-n pl. van)
  • shrek82
    #72
    Fain télleg...
  • shrek82
    #71
    Általános eszmecsere >> E -book

    alcím: Szoftverek, hardveres megvalósítás, e-könyvek, e- könyvtárak, stb.

    #1 ivjoe

    Tehát E-book. Ma lettem figyelmes rá. Főleg a hardveres oldala érdekelne a dolognak. Vagyis egy nem túl nagy, könnyű, megfelelő kapacitású kis e-book reader. Jó kis akksival, elektronikus papírral.



    Olvasnivaló:

    akonyv.hu/

    Olvasó eszk.

    Magyar Elektronikus Könyvtár

    HP e-book - e-book tár

    Neumann-Ház - Digitális könyvtár

    e-konyvtar.lap.hu

    e-konyv.lap.hu

    E-ink


    Régebbi cikkek:

    E-papír - 2001

    E-papír - 2003

    HP elektronikus könyv - 2003

    E-Book-Reader

    Tehát: Miért is jó az e-book.
    [Topic open]


    --------------------------------------------------------------------------------

    Általános eszmecsere >> Belly dance-Hastánc

    alcím: Táncosok,ruhák,kiegészítők,nézők,és vélemények minden mennyiségben:)

    #1 Zillo

    Van itt vk aki hastancol esetleg?:)

    --------------------------------------------------------------------------------

    Hardware fórum >> Futo csikok

    alcím: csikosan adja vissza a tv a szamitogep kepet

    #1 Pali1492

    Hali,

    nemtudom miert, de mikor osszakotom a TV es a computer t akkor a TV-n megjleno kep lassan eltolodik


    --------------------------------------------------------------------------------

    Mobil fórum >> Eladás/Vétel

    #1 zolo15

    Hello mindenki!Keresnék 6600 jó áron vagy elcsrélném 3650-re ha kell +ráfizetés de nem sok.aki tud az szóljon!!!

    --------------------------------------------------------------------------------

    Mobil fórum >> 3gp-ből Avi-t

    alcím: 3gp-ből Avit vagy más videófájl-t melyen progival lehet?

    #1

    Milyen progival tudom átkonvertálni a 3gp videókat aviba vagy más videófájlba?

    --------------------------------------------------------------------------------

    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> Borító-tervező programok

    alcím: Bármilyen program, amivel CD/DVD/egyéb-borítót lehet tervezni

    #1 Aquli

    Még nem volt ilyen topic. Tud valaki ilyen programoról?

    --------------------------------------------------------------------------------
  • Amse
    #70
    #69 már azzal készült és f@sza!
  • Amse
    #69
    --------------------------------------------------------------------------------

    Tv, Mozi, DVD >> 10.01. Szomszédok

    alcím: az ősrégi magyar sorozat :9

    #1 hmhm

    Megint adják, szerintem most kezdték el a teljes sorozatot. Tengap láttam belőle egy részt, nagyon durva :DDDD
    Érdemes néha ránézni, tanulságos.


    --------------------------------------------------------------------------------

    Játékosok fóruma >> 10.01. Conflict Global Storm

    #1 ChevyG

    nforcon kint van

    --------------------------------------------------------------------------------

    Tv, Mozi, DVD >> 10.01. Siren

    #1 grebber

    Siren filmforgatás

    Dixie Flatline, 18:50


    (Gamespot) A Sony által fejlesztett és kisebb-nagyobb felháborodási hullámokat kiváltott Siren c. horror játékból filmet csinálnak a japán sajtó értesülései szerint. A thrillert a neves japán tv show-k (Psychometrer Eiji és Trick) készítéséről ismert Yukihiko Tsutsumi rendezi, a főszerepet pedig a japánban szintén sikeres Ju-on: The Grudge c. filmben szerepelt 19 éves Yui Ichikawa kapta.
    A Siren első részét 2003 novemberében dobta piacra a Sony, s gyorsan meg is támogatták egy családnak integető, véres szemű integető kislányos, sikongatós reklámfilmmel, mely kellő felzúdulást keltett a gyermekeiket halálra rémítő családok körében. Gyorsan el is távolították, így a játék első része viszonylag gyorsan elérte az első százezres példányszámot, majd hosszabb vajúdást követően a kétszázezret is átszakította Japánban.

    Az összesen fél milliós példányszámban értékesített játék filmváltozata Yamijima szigetén játszódik, ahol 29 évvel ezelőtt mindenki nyomtalanul eltűnt. A hősnő kistestvérét jött meglátogatni, aki épp egy hosszú betegség utáni pihenőjét tölti a szigeten. Röviddel érkezése után azonban furcsa helyi szabállyal szembesül: a légoltalmi sziréna felsivítása után senki sem hagyhatja el otthonát.

    A Siren forgatása majdnem befejeződött, s jövő év február 11-én kerül bemutatásra a helyi mozikban. A Siren 2 c. játék ugyanekkor jelenik meg, s szintén Yamijima misztikus szigetén játszódik.

    info: Hardwired

    Ez jó lesz várom már.
    Silent Hill-ből is lesz film.


    --------------------------------------------------------------------------------

    Tv, Mozi, DVD >> 10.01. Samsung Tv Szervízmenü

    A téma lezárva, nem küldhetsz több hozzászólást

    --------------------------------------------------------------------------------
  • blackgamer
    #68
    összedobtam egy urlapot, próbáljátok ki, talán gyorsabb vele, szóljatok ha valamit változtassak rajta, megkérem moderátorokat, hogy a linket dobják fel fejlécre

    hozzászólás szerkesztő
  • shrek82
    #67
    Télleg jó lenne vmi progi erre..De ha nem, akkor mekcsináljuk anélkül...:S
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Általános eszmecsere >> 09.30. lépcsőházunk, szomszédaink

    #1 (Tobacco)

    Hát persze, hogy azért nyitottam ezt a topikot, hogy legyen hol panaszkodnom, "sírnom". Hol máshol tehetném.
    Panaszkodjatok ti is, ha van rossz szomszéd, lépcsőház. Meséljetek.

    Ki vagyok akadva. Rehabilitált környéken, ilyen a lépcsőházunk bejárata és az ablakom melletti lépcsőforduló:

    Kép1

    Kép2

    Kép3

    Kép4

    Kép5

    Kép6

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Hardware fórum >> 09.30. Processzor gond

    #1 (jakewyler)

    Sziasztok!mesélek egy történetet!ma vettem egy 2,8ghz procit hazajöttem,kibontottam és a procinak a aljáról hiányzott 1 db drót,és egy elgörbült!vissza vittem mire azt mondták majd vissza küldik és 50százalék hogy kicserélik vagy NEM!Na mit szóltok?Szerintetek ki cserélik?

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Játékosok fóruma >> 09.30. Spoils Of War

    [i]#1 (grebber)

    A Spoils Of War egy futurisztikus világba kalauzol el minket, ahol emberek és idegenek harcolnak egymással. A játékban egy csapat vezére lehetsz, neked kell meghatároznod a stratégiát, építkezned, fejlesztened is kell... vagy akár a csapat 12 tagja közé is tartozhatsz, így aztán neked kell követni vezéred parancsait.

    Képek
    Trailer 5MB
  • Amse
    #66
    ötletem nincs, hogyona lehetne egyszerűbben megcsinálni bár már az is könnyítene ha 1 kitölthető html lenne ahova bekell másolni a http címet a topic nevét és ha szerinted is kell az első hsz-t és az ubb kódosan kiadja azt amit ide be kéne írni.
    ha nincs időd házigazdáskodni akkor szerintem találsz itt olyat aki csinálja.
    én csak attól tartok, hogy lekésünk valami topicot, mert napi 10nél több nyílik míg valaki beírja.erre is jó lenne vmi megoldás.
  • blackgamer
    #65
    Sziasztok!
    végre újra itthon, gép előtt, SG-t olvasva
    köszi a linkeket!
    tényleg jó volt így gyorsan átfutni
    ha nem szeretnétek házigazdák lenni akkor megpályázom és törlöm az off-okat,
    illetve ha időm engedi akkor összedobok egy progit ami automatán elkészítené a formázott hozzászólást (kényelmesebb), csak az új linket kell neki megadni (asszem valami webes megoldás lenne a legszebb erre), de várom az ötleteket
  • Amse
    #64
    --------------------------------------------------------------------------------
    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> 09.30. Kaspersky Anti-Hacker

    #1 © kav5

    Hy!

    Használja valaki a Kaspersky Anti-Hacker-t? Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?

    --------------------------------------------------------------------------------
    Játékosok fóruma >>09.30. The Lord of the Rings Online

    #1 Esrohnoil

    Elvileg 2006 során jelenik meg a Gyűrűk Ura világát feldolgozó Online szerepjáték.
    Több info, screenshotok, egyebek a Hivatalos oldalon.

    --------------------------------------------------------------------------------
  • shrek82
    #63
    Játékosok fóruma >> 09.30. SWON gondok

    #1 sirzollee

    Hi mindenki!

    Volna 1 gondom,mégpedig,hogy megvettem a SWoN c.játékot feltelepítettem,de nem akar menni...Egyfolytában a directx9b-t akarja frissíteni,pedig nekem 9cfenn van.A help menüben Analys your pc-nél meg .Amúgy:.Most mit tegyek???

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> 09.30. Daemon tools 4

    [i]#1 djcom

    Itt az első kép a hamarosan megjelenő Daemon tools 4-ről.
    Nem látni sehol SF emulációs panelt.
  • shrek82
    #62
    Operációs rendszerek, felhasználói programok >> 09.29. Másolásvédett CD készítése

    #1 dave69

    Hali!

    Tud valaki olyan progit amivel másolásvédetté tehetek egy CD/DVD-t????


    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Mobil fórum >> 09.29. Logo eltüntetése

    #1 sabodave

    Srácok a Nokia 3220as telefonról hogy lehet eltüntetni a logo-t?
    Mert belerondít a hátterembe

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Tv, Mozi, DVD >> S.O.S. New Orleans!

    [i]#1 Tobacco

    Hallott valaki erről, hogy hogy lehet?
    Nincs ennek semmi híre, hogy ennyire tökéletesen,pontosan megjósolva a jövőt, hogy lehet filmet készíteni?
    Ki írta a forgatókönyvet?
    Ki ő,mi ő?
    Senkinek nem tünt fel, hogy még a képek is tökéletesen azok, amik most a valódi katasztrófánál mutattak?
    Épp csak a hurrikán neve más, de minden kép, mintha most készült volna.
    És vajon a jövőbeli jóslatok is be fognak teljesülni?

    És miért nem foglalkozik ezzel még a világ, hogy van valaki, aki ennyire tökéletesen lemásolta a múltban a jövőt???

    Miért nem keresik meg azt az embert aki ezt "kitalálta" és miért nem kérdezik meg tőle, hogy honnan vette ezt az egészet?
  • shrek82
    #61
    Zene fórum >> 09.29. Van Halen

    [i]#1 McGrady

    helo
    aki ismeri az itt mondhat véleményt róla :))
    sztem nagyon jók, főleg Eddie gitárjátéka fogott meg.


    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Általános eszmecsere >> 09.29. Csigavér

    [i]#1 geri15

    Na szal kinek vannak rossz, avagy jó tapasztalatai? Árakat, helyet ismerem, arra lennék kíváncsi mennyi szivatják az embert (ha csinálnak ilyet), színvonal milyen stb...

    htx előre is ^^
  • Amse
    #60
    --------------------------------------------------------------------------------
    TV, Mozi, DVD >>09.29. fujj,fujj való világ!

    A téma lezárva, nem küldhetsz több hozzászólást

    --------------------------------------------------------------------------------
    Játékosok fóruma >>09.29. Warhammer: Mark of Chaos

    #1 STREEX

    Magyar Black Hole Entertainment által fejlesztett RTS játék készül a Namco Warhammer fantasy licensz alapján. A Black Hole hozta el nékünk az EXIGO-t!! Brutális hangulatú festői eszményi grafika tombol a képeken! Óriási csaták, orkokat lövő muskétások, mozifilmbe illő ember és elf hadsorok foglalják el a harcmezőt, míg szem ellát. Négy nemzet háborúzik egymással: a Birodalom, Káosz, Skaven és a High Elf. Ágyútölteléknek harcba korbácsolták kisebb fajokat is, ezek a következők: Orkok, törpék, vámpírok, goblinok. Nobuhiro Kasahara szan, a Namco elnöke szerint enyhébb hangsúlyt fektetnek az unalmas bázisépítésre, így a játékosok figyelme sokkal inkább az összecsapásokra összpontosulhat. Úgy legyen!

    Történet:
    A Nagy Háború óta egy év telt el. A Káosz csapatai végigdúlták a Birodalmi domíniumokat. Rengeteg kisebb csetepaté folyik még mindig a Régi Világban. A megvert Káoszcsapatok egységei jórészt visszakotródtak az Északi Pusztákra. A többit szétverte az ellenség. A megmenekült törzsek közt új hősök emelkednek hatalomra és megpróbálják újraegyesíteni a káoszcsapatokat. De ezek közül mind elesik. Egyikük sem képes akkora erőre szert tenni, mint lemészárolt vezérük: Asavar Kul. Az egyesült Birodalmi és High Elf erők pedig módszeresen vadásszák le a káoszhordák maradékait. Győzelmük azonban nem teljes, mert veszélyes csatamészáros falkák még kegyetlenül fosztogatnak a Határvidéken.

    INFO: HardWired

    --------------------------------------------------------------------------------
    Tv, Mozi, DVD >>09.29. Világfalu

    #1 Aspyrin

    Kepes András egy esztendőn át utazott, bejárta a világot. Új műsora, a Világfalu kedvéért járt Marokkóban négyezer méter magasságban, a Titicaca-tó közepén egy úszó nádszigeten, aludt jurtában a mongol sztyeppén, de forgatot a Gangesz partján is. Peruban például hallucinogén löttyöt itattak vele egy sámánszertartáson (forr.: Blikk).

    Kíváncsian várom a műsort, a bemutató alapján bizakodom. Remélem nem kerül a süllyesztőbe, mint elődje.

    --------------------------------------------------------------------------------
    Fiúk, lányok, kapcsolatok >>09.29. SG: Kisvárda Connection

    #1 © DJ RX7

    lá_ma

    --------------------------------------------------------------------------------
    Mobil fórum >>09.29. BB5-ös telefonok

    #1 © Technikus

    Én még nem tudok, azért kérdezem, kóddal nem lehet, ezt viszont tudom!!

    --------------------------------------------------------------------------------
    Sport fórum >>09.29. Formula D Drift

    #1 copass

    Drift képek,videók,linkek,vélemények.

    --------------------------------------------------------------------------------
  • shrek82
    #59
    Konzolosok fóruma >> 09.29. Ninja Gaiden Black
    [b][i]# chriss
  • shrek82
    #58
    TV, Mozi, DVD >> 09.28. Red Vs. Blue
    #1 Sephi
    No comment. Konyekkel rohogtem.

    Varom a szerencses uzereket akik lattak ezt a hulyeseget :D

    ----------------------------------------------------------------------------------------------

    Konzolosok fóruma >> 09.29. Mk Shaolin Monks

  • Amse
    #57
    --------------------------------------------------------------------------------
    Tv, Mozi, DVD >>09.28. Bajkeverők
    #1 Duddits
    Kinek mi a véleménye az RTL új sorozatáról így reklámok után?

    --------------------------------------------------------------------------------
    Tv, Mozi, DVD >>09.28. Corpse Bride
    #1 © takysoft
    Ismeri valaki? A trailer alapján nagyon nagy.

    --------------------------------------------------------------------------------

  • Amse
    #56
    09.28. LoL hirdetések, oldalak
    #1 © Don Vincenzo
    Ma az apronet.hu-n való guberálásom közben leltem rá erre az apróságra, érdekes a "termékpaletta"
    http://www.freeweb.hu/actonic/elado/eladas.htm
    Ez annyira nem durva, de azért alternatívKiváncsi lennék, hány mailt kapott már? Az árbeli összefüggést nem igazán értem. Gumival 10k, odaadom érte a 9600-os Radeonomat
  • Amse
    #55
    09.27. USB Win98 alatt
    #1 Gebriel
    Adott egy számítógép ami noname alaplappal van szerelve, még a chipsetet sem tadtam megállapítani.
    Az alaplapon van egy USB csati, a régi rendszerrel, ami szintén win98se volt, működött.
    Sajna az a rendszer teljesen meghalt, ezért újra kellett tenni. azóta nem tudom megmondani neki, hogy van egy USB portja is.
    Azért lenne fontos az USB mert egy nyomtató lenne rákötve ezen keresztül a gépre, readásul mindez egy polgármesteri hivatalban, tehát fontos nekik a nyomtató.

    Kérdésem:
    Hogyan magyarázhatom meg a Windows-nak az USB portját, ha nincsen neki drivere?

    U.I.: Nagyon fontos lenne. előre is köszi!

    --------------------------------------------------------------------------------
    09.28. Hartenergo
    #1 © Tozoka
    Hello!
    Segítsetek Nekem ha tudtok!
    Hallottatok már erről a Hartenergó nevü cégről?Reklámszerződést ajánl,megvetet egy új autót hitelre,amin reklámtáblát kellene hordozni napi 30km-en kereszrűl.Ezért Ők cserébe fizetik a havi törlesztést a cascót valamint a kötelezőt.900 db autót akarnak így a forgalomba kűldeni.Ez szép és nagyon jól hangzik, csak ha nem fizetnek és nem bírja a szerencsétlen autótulajdonos magától fizetni a hitelt akkor ugrott az autó és mehet a BAR-osok egyre nagyobb táborába.Hallottatok már erről,tényleg működik.
    Ha tudtok valamit azt nagyon szépen megköszönném.
    Előre is köszönöm.
    Üdvözlettel:
    Toma Zoltán

    --------------------------------------------------------------------------------
    09.28. Far Cry Instincts
    A téma lezárva, nem küldhetsz több hozzászólást
    --------------------------------------------------------------------------------
    09.28. Elektronikus VS mechanikus gép
    #1 © dezsiszabi
    hello mindenkinek!!!

    Tanárom feltett egy kérdést: Miért gyorsabbak az elektronikus gépek a mechanikusoknál? Erre lehet ötöst kapni :P
    Plz vki okos mondja már meg mert akkor okosnak fogok tunni az osztalyban!
    várom a válaszokat

    --------------------------------------------------------------------------------
    09.28. Kart Masters
    #1 Duddits
    Meg fog jelenni VÉGRE egy gokart szimulátor!!

    Be is másolom a hírt!

    Az SE Games bejelentette legújabb kart versenyjátékát, a Kart Masters-t.
    A játékban lesznek álom pályák, finoman kezelheto alvázak a CRG-tol, Zanardi-tól és másoktól, öszzetett játékmódok, két versenykategória és sok egyéb.

    A játék tulajdonságai:
    - 2 versenykategória - a ROTAX Intl. Class és a RM1 Super Karts
    - több mint 24 pálya, különbözo hosszúsággal, emelkedokkel és bukkanókkal
    - 6 fajta kart autó
    - éjszakai versenyek
    - kitartási futamok pilótaváltási lehetoséggel
    - teljes kart beállítási lehetoségek
    - bajnokság és egyjátékos játékmódok
    - hotlap és tesztelési mód
    - sérülés szorzó
    - skálázható muszaki meghibásodások
    - letölthető textúrák és festések

    A játék előreláthatólag valamikor 2006-ban fog megjelenni.

    --------------------------------------------------------------------------------
    09.28. Leütött karakter naplózás
    #1 © Mikilaci
    Helló ! Ha valaki ismer ilyen programot akkor légyszi ....
  • DJ Bee18
    #54
    te hülye fasz, honnan vennénk????????????????
    Regisztráció időpontja: 2005. 08. 10. --->ebből is látszik, hogy kurvára nem értesz hozzá
  • Amse
    #53
    ez rossz lett
    09.27. Samsung SGH-E350
    #1 © Zso80
    Helló!

    Mindent ide erről a telóról!
  • Amse
    #52
    09.27. X-Men Legends 2
    #1 © abonyitomz
    Megjelent ez a szuperhősöket felvonultató játék PCre is!
    3 CDs
    indításhoz semmi trükk nem kell!
    jó játékot!

    --------------------------------------------------------------------------------
    09.27. panasonic nv gs
    #1 © sersada
    hali mindenkinek!

    van egy kis problémám, de nem találtam rá megoldást, remélem vki tud mondani nekem okosat! :)

    nos. van egy panasonic nv gs 11 es típusú kamerám, amin ugyebár van webkamera funkció is. működik is a webcam, meg minden, nincs is vele különösebb bajom. de! itt jön a bibi! a kamera akár aksiról, akár hálózatról működik, AKKOR IS MAGÁTÓL KIKAPCSOL NÉHÁNY PERC UTÁN ! ! ! ! és ez az én problémám! egyszerűen mindig takarékoskodni akar ez a piszok :) és ha kell,ha nem, akkor is leáll, és akkor lehet mindig újra indítani... már mindent nyomkodtam rajta, de nem tudom mitévő legyek. mert hát ugye nem úgy akar az ember hasznlni egy webkamrát, hogy kb 3 percenként újra ki meg be kelljen kapcsolgatnia.

    ha tudna valaki nekem segíteni, akkor az nagyon jó lenne!! nem tudom, h mikor jutok megint a fórum közelébe, de ha valaki írna választ, azt legyen szíves a [email protected] - ra is elküldeni! :)

    előre is köszönök minden nemű segítséget!!

    sziasztok!

    sada

    --------------------------------------------------------------------------------
    09.27. Ragdoll Masters
    #1 Goliath
    Sziasztok!

    Mivel ilyen topic még nincs, felhívnám a figyelmeteket egy rettenetesen addiktív játékra. A neve Ragdoll Masters.

    Honlap:Ragdoll Masters

    --------------------------------------------------------------------------------
    09.27. Ragdoll Masters
    #1 © Zso80
    Helló!

    Mindent ide erről a telóról!

    --------------------------------------------------------------------------------
    09.27. Nokia 3250
    Témaindító: Tibor
    (telós topic)
    --------------------------------------------------------------------------------
    09.27. Nero 7
    #1 © Tompie
    Helló!

    Az lenne a kérdésem hogy a megjelenő nero 7 premium edition és nero 7 ultra edition között mi lesz a különbség?!

    --------------------------------------------------------------------------------
    09.27. Vérnyomás topik!
    #1 Shaman
    Talán nem volt még ilyen.

    Írhattyátok mennyi!

    (130/80)

    --------------------------------------------------------------------------------
    09.27. utp kábel help
    A téma lezárva, nem küldhetsz több hozzászólást
    --------------------------------------------------------------------------------
    09.27. GIMP
    #1 Sland
    Itt lehet tölteni. le kell előtte tölteni egy GTK nevű programot. nemtom mire jó de nem fontos szerintem.
    Olyasmi progi mint a Photoshop és jó is, és van magyar nyelv is benne
  • joebacsi
    #51
    09.27. I Go
    #1 geri15
    Üdv emberek!

    Olyan kérdésem lenne, hogy ismeri-e valaki a fentebb említett progit, és ha igen akkor honnan tudnám megszerezni? Torrentspy-on néztem, google le se szarja, valakinek van ötlete hol keressem?

    Thx és riszpekt előre is
  • PrasCo
    #50
    (na igen, erről tudnék mesélni, ugye... de nó flém, meg off. Csak mondom, nehogy elfelejtsd... )
  • Amse
    #49
    09.26. könyvtárméret limitálása
    #1 AdaKiller

    hi!

    az érdekelne, hogy van-e olyan progi amivel be lehet állítani azt hogy egy könyvtár mekkora szabad helyet foglalhat maximálisan. dc-n akarom az unfinished könyvtárt beállítani így, hogy ne kezdjen bele minden egyes fájl letöltésébe. hanem ha egy fájl lejött akkor kezdej a következőt...
    előre is thx...
  • PLackó
    #48
    szép munka.
  • Amse
    #47
    09.26. Anastacia
    #1 © Super Mario
    Anastacia rajongók, alapitsuk meg a Hungarian Anastacia Fan Clubot!


    09.26. SimTractor 3.0
    #1 © Newyorker
    "Ez a progi egy farmszimulátor, farmokon megtalálható összes munkagéppel. ( traktorok, kombájnok, bálázók stbstb.) Csak az a gáz vele hogy trial verzió, és regisztrálni kell ( 40 euro ha jól emléxem ) , trialban csak 1 kombájnnal tudunk csapatni a mezőn. Hogyha talál vki törést hozzá ( 2.1 é nem jó hozzá ) akkor pls dobja fel ide Köcce


    CODE
    Hivatalos Honlap :
    http://www.simtractor.com
    Trial:
    http://www.simtractor.com/dlfiles.php
    Kiegészítő ( ami sztem csak full verzióval megy ):
    http://www.simtractor.com/machinery.php


    Sajnos elég lassú szerverük van, nekem 12kbps nél nem jöttek gyorsabban ! ( Trial kb 30MB, kieg. : kb 10 MB )
    Minimum config:
    Windows 9x, Millenium, XP and 2000.
    Intel/AMD Pentium III 600
    128 Mb Ram.
    Video card with 16 Mb Ram with 3D (Geforce, TNT – equivalent graphics card).
    Direct X 7 or higher.

    U.i : irányítása egy picit fura, és sajnos csak a full verzióban állíthatjuk be saját magunknak
    - Kombájnál a fejet asszem a home és az end kombinációval vehetjük fel, és rakhatjuk le." by ZToMeE


    Hogyha találtok törést, akkor dobjátok fel!

    THX!


    09.26. Pagefile
    #1 © retek683
    Hy all! Help kéne két oprendszerem van fenn az egyik a 2000 a másik az xp de most a kétezrem nem indul el a következő hiba üzenetett írja ki "Nincs elegendő méretű lapozó fájl"meg hogy állítsam ebe az a vezérlőpultnál de az itt a probléma hogy nem indul el még safe módban se.Időm viszont nics az újra telepítésre.Tudtok valami tippett adni hogya lehetne vmit csinálni vele újra rakás nélkül meg arra is hogy ez miér történt.minek írja ki.mi a próblémája


    09.26. PC Studio
    #1 © Zso80
    Sziasztok!

    A programmal kapcsolatban érdeklődnék, hogy ha lementem az smseket, és a tel. számokat a PC-re, akkor azokat hova menti? Hol találom meg?


    09.26. BitLord
    #1 © SE
    Sziasztok!
    Van két gépen megosztva egy ADSL -es Internet kapcsolat. Az a bajom, ha az egyiken fut a BitLord c. program, akkor teljesen elviszi a sávszélességet, holott csak 30-40k -val tölt. :(
    Hol lehet beállítani, hogy mennyit használjon?
  • blackgamer
    #46
    szóltam St-nek jópár hete, azt írta jó ötlet
    de nem tudom mikor lesz megvalósítva
    ha valakinek van kedve, akkor örülnék ha házigazda lenne, én sajna ritkán vagyok gépnél
    amúgy ez az egész átmeneti megoldás (remélem)
    jah, és az egységes formátum is jó ötlet
    és köszi azoknak akik írtak topicokat
  • CSOCSO
    #45
    hja.. lehetne egy tovabb gomb a legutobbi 10 alatt es akkor ott lenne egy csomo ( annyi amennyit beallit maganak az ember az oldalon)
  • Calver
    #44
    de h ne csak offoljak, sztem írj privátot St-nek hátha tud vmit tenni az ügy érdekében, mert hiába, a mai nép lusta és nem hinném h pont emiatt sok jövője lenne ennek a topicnak...
  • Calver
    #43
    látjuk. a szép kis kacsót a neved mellett is.
  • Calver
    #42
    pedig nem ártana, #1ből:
    "Ritkán van időm és lehetőségem mostanában gép közelébe kerülni hétköznap, és ez idő alatt sok topic nyílik amiről nem is tudok, mert a 10 új közül már kikerült."
    no offense meant
  • CSOCSO
    #41
    nem olvasok bele de van ilyen fresh topic resz a forum folapjan.. shut down this topic pls
  • Láma!
    #40
    ezt sztem ne ide, és legföképp ne nekik, hanem stnek.