Kérlek linkeld be ide az új topic-okat! | Nem látogatod sűrűn a fórumot? Itt megtudhatod milyen témák nyíltak utolsó látogatásod óta!
  • shrek82
    #67
    Télleg jó lenne vmi progi erre..De ha nem, akkor mekcsináljuk anélkül...:S
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Általános eszmecsere >> 09.30. lépcsőházunk, szomszédaink

    #1 (Tobacco)

    Hát persze, hogy azért nyitottam ezt a topikot, hogy legyen hol panaszkodnom, "sírnom". Hol máshol tehetném.
    Panaszkodjatok ti is, ha van rossz szomszéd, lépcsőház. Meséljetek.

    Ki vagyok akadva. Rehabilitált környéken, ilyen a lépcsőházunk bejárata és az ablakom melletti lépcsőforduló:

    Kép1

    Kép2

    Kép3

    Kép4

    Kép5

    Kép6

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Hardware fórum >> 09.30. Processzor gond

    #1 (jakewyler)

    Sziasztok!mesélek egy történetet!ma vettem egy 2,8ghz procit hazajöttem,kibontottam és a procinak a aljáról hiányzott 1 db drót,és egy elgörbült!vissza vittem mire azt mondták majd vissza küldik és 50százalék hogy kicserélik vagy NEM!Na mit szóltok?Szerintetek ki cserélik?

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Játékosok fóruma >> 09.30. Spoils Of War

    [i]#1 (grebber)

    A Spoils Of War egy futurisztikus világba kalauzol el minket, ahol emberek és idegenek harcolnak egymással. A játékban egy csapat vezére lehetsz, neked kell meghatároznod a stratégiát, építkezned, fejlesztened is kell... vagy akár a csapat 12 tagja közé is tartozhatsz, így aztán neked kell követni vezéred parancsait.

    Képek
    Trailer 5MB