• dez
    #18
    Figyu. Ha kicsit körülnézel pl. külföldi pc-s audiós fórumokon, ez már szállóige, amit itt írok, szal épp eléggé érdekli azokat, akik akár csak hobbi szinten audióval foglalkoznak, és nem teljesen analfabéták, azok nem örülnek, hogy a kártya rátesz egy nagy adag IMD torzítást. Te viszont úgy tűnik, még mindíg nem érted: nem "csak 44.1khzben", hanem csak 48kHz-en! Éppenhogy a 44.1-gyel van baja az Audigy-knek (meg a 96/192-vel is, ha be van kapcsolva bármilyen effekt, akár az EQ).

    Itt is olvashatsz róla: http://www.digit-life.com/articles2/multimedia/creative-x-fi.html

    Az SSRC-s (software SRC) WinAMP plugint is elég sokan letöltötték. Nézd csak meg a hozzászólásokat... (2-3 néven is fent van, mert a verzióval át is lett nevezve.)

    Mellesleg a kártya, amit vettem, 20eFt volt... Szal a Platinium többe van...

    ps. én meghajlottam a tények, és a fülem előtt (eddig azt hittem, hogy ennyit lehet kihozni a pc-s hangkarikból, de ugye kiderült, mitől van a "gyenge" magas), és fogtam és eladtam, de te dugd csak a fejed a homokba...