Vajon létezik-e?
  • Sné Zsuzsa
    #46
    Te jó ég!!! Ahhelyett, hogy segítenétek neki csak lehurrogjátok :DDDD Eszméletlen.....hogy milyenek az emberek :DD Látom a sok hurrogásból, hogy ez egy nagy népszenvedély!! :DDDD Kész....Ja meg az a beszólás tetszett a legjobban, hogy, ha nyitsz egy topikot nézd meg...blah-blah...éljen miszter tökéletesség :DDD Szerinted ki a nyavalyát érdekelnek a negatív hozzászólásaid?? Ki nem tesz rá magasról, hogy te mégis milyen apró cseprő hibát találsz más "munkájában"?? Kész....na én meg ezen b*sztam fel az agyam....csinálj te is topikot vazze és ott b*szogasd MAGAD...de mi egyszrűbb?? Letolni a másikat...lol....
    [anyatigris megszólalt]

    Nya...és akkor a topik eredeti témájához visszatérve:
    Kedves Nightwish!
    Tudom, hogy összezavarodtál, de hidd el az idő majd mindenen segít, majd az eldönti, hogy mit is szeretnél valójában a csajostól ;), ha nem szeretnél tőle semmit nem csinálsz semmit, ha szeretnél, de ő nem akar veled foglalkozni, akkor majd foglalkozol olyan lánnyal, aki megérdemli, hogy időt fordíts rá. Fel a fejjel szépségem, minden a helyére kerül idővel csak hagyd, hogy kiforrjon a dolog. Türelem!

    Cupp! :)

    Amúgy, mikor rossz kedvem volt, akkor nekem sem ment a CS :D Szal értem én a probléma gyökerét :D