ki,mit tud róla?
  • dronkZero
    #53
    "A lefolyóban a víz forgására gondoltam pl. a kádból. Állítólag az standard féltekék szerint, nem?"

    Úgy tudom, hogy 50-50%, nincs kijelölt forgási irány. Jobban számít, hogy amikor kihúzod a dugót, akkor épp hogyan mozog a víz. De nem szoktam figyelni egyébként.

    "Ha a sugárzásmérő, elektromágneseserő mérésére szolgáló műszerek vhol mérnek vmit, akkor ott csak van vmi, nem?"

    Hát, és akkor ezzel mivel lettünk előrébb? "Valami"-t mindenhol mérnek a műszerek... :) Tehát akkor kijelenthetjük ez alapján, hogy "valami mindenhol van"? Ejha, ez ám a tudományos felfedezés! :D :P

    Na, szal ez a gond. Nem mondták meg, milyen fajta sugárzásból pontosan mennyi az, amit ők "jellegzetes"-nek neveznek. Sőt, kijelentik, hogy ők sem tudják. Akkor mégis, mi is az a jellegzetes?
    Szavak, mondatok egymás után, és összességében az értelmük nulla. Egy kupac értelmetlen karakter.

    Egyébként találtam másik ezzel foglalkozó oldalt is, ott azt is mondták, hogy a kis Ley-vonalak olyan sűrűek, hogy minden ingatlanra jut belőlük. Akkor ezek tényleg halálkomolyan állítják azt, hogy "valami mindenhol van".... Jézusom! És azt szeretnék, hogy vegyem őket komolyan? :D