
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
-
#6345
SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!Ez a töröljük ki Kellerman-t elég lehetetlennek tűnik a valóságba vetítve. Megjelent gondolom pár kép újságokban/ internetes, stb... Hiába törlik le a saját képeikről máshol ottmarad.
Viszont így már van tényleges oka átállni a másik oldalra.
Sucre szerintem már nincs veszélyben, mert Mahone lemondhatta a vadászgépet amikor meglátta Michaeléket. (Bár nem értem egy fbi ügynök, hogyan lövethet le egy repülőt...)
C-Note feleségét szerintem hamar kiengedik szóval nem olyan nagy a para, csak megint meg kell szervezni, hogy lerázzák a figyelőit.
Bellick-nek nem jött össze :) Ilyenkor hova rakják a volt fegyőrt? Biztos nem a Fox Riverbe, de lehet nem is rendes börtönbe megy, mert nem titok ki volt azelőtt és simán kiderülhet másik börtönben aztán annyi neki.
T-bag hiányzott :(