I am the Doctor whether you like it, or not!
  • wesker24
    #1929
    Hát eleve nem igazán értettem ezt a részt !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem hülyén lett megoldva hogy Amy-éknek pont az angyalok lettek a vesztük mert ugye nem volt más megoldás mert megint a szokásos dolog jön hogy különben az univerzum megint összeesik ! Kissé unom már ezt a dolgot :D. Ugye Rory-t elrabolja az egyik angyal és vissza viszi 1938-ba ahol találkozik az akkori River-rel és Rory rátalál saját magára 1938-ban ahol megtudja mi a végzete na szóval Amy és a Doktor Rory segítségégére sietnek csak ugye semmi sem megy olyan könnyen ahhoz hogy Rory elkerülje a végzetét leugornak a tetőről Amy-vel együtt ugye ezzel paradoxon jön létre a hotel és az angyal is eltűnik, látszólag minden OK de aztán mégse mert megjelenik egy újabb angyal ami szintén elrabolja Rory-t a Doktor és Amy szintén megmenti Rory-t de akkor meg New York szakad ketté mert újabb paradoxon jön létre, ezért az egyetlen megoldás az hogy Doktor hagyja hogy Amy-t elrabolja az angyal és visszavigye 1938-ba Rory-hoz és csak akkor áll helyre a rend az Univerzumban. Ez most komoly hogy így lett vége ? Nem volt más ötlet ? :D Mert igy eléggé bénán lett vége ! :D Mindegy most úgyis szünetet tartok mert most egy kissé csalódott vagyok hogy csak ilyen bagatel megoldással vetettek véget Amy történetének.